Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta 40

dziewczyny pomózcie

Polecane posty

Gość kobieta 40

Dziewczyny mam duuży problem a mianowicie Mój mąż ma duzego członka i mamy problemy ze współzyciem. Nie mierzyłam mu ale ma dużo ponad 20cm i jest bardzo gruby. Proszę pomóżcie może macie podobnme problemy? Wspomnę tylko ,że jestem po pierwszym dziecku i moja dziurka nie należy do "małych" a jednak boli. Żele nawilżające i tym podobne też stosowaliśmy i pomagają na chwilę. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elBanjo
Masz 40 lat, urodziłaś dziecko, i dopiero teraz się zorientowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40
ha hah ha. śmieszne nie? dopiero teraz mam odwagę o tym komukolwiek powiedziec.oczywiscie wszyscy mysla ze to jest tak latwo dla kobiety. pewnie. tak trudno to zrozumiec? a dziecko urodzilam 2 lata temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyciąć i ostrugać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wczesniej nie mialas tego problemu??:) ja kiedys mialam partnera który mial jak dla mnie troche za duzego ale po pewnym czasie sie do niego przezwyczailam i teraz czasem za nim tesknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 40
przeciez napisalam ,że trudno mi jest o tym rozmawiac a nie wiem co zrobic. W sumie jestem zadowolona ,bo jak kolezanki opowiadaja to ich faceci nie maja takich czlonkow ,ale tak na prawde to....nie jest super sprawa z takim "sprzętem". jest przyjemnie ,ale boli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nie wielkiego 21 cm i dość gruby.Uważam przy każdym ruchu i wybieram pozycje w których pasuje w całości.Nie chcę sprawiać bólu,a przyjemność.Oj myślę,że nie jedna by chciała poczuć odrobinę takiego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie wbił bym swojego w ciepłe ciało choć na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×