Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniaczka3

Szkoła językowa Gdańsk Przymorze

Polecane posty

Gość Maniaczka3

Szukam dobrej szkoły językowej w Gdańsku - najlepiej przymorze. Ktoś coś? Tylko konkrety, bo ja już się gubię :( Pomóżcie drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaSiKoSS
Osobiście nie znam zadnej szkoly językowej bo nie chodzę do takowej, ale moja przyjaciołka jest w Well na żabiance. Nie pytałam o zdanie wiem po prostu że tam chodzi. Może sprawdz wlasnie tą szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaGdańska
Szukając opinii o WELL natrafiłam na ten temnat. Jestem tam od grudnia 2013 i póki co mi się podoba. Jestem zadowolona z poziomu, bo nikt nie nagli. Ale zobaczymy jak będzie za jakiś czas ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritaa
a sprawdzałaś ofertę w szkole speak up mają bardzo dużo oddziałów i w Gdańsku tez na pewno, ja chodzę do filii krakowskiej i musze przyznać, ze ta szkoła mi najbardziej podpasowała dają voucher na 100 lekcji (z tej promocji skorzystałam jak się zapisywałam) i jeszcze sa zajęcia przez net żeby się w domu podszkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkainka
JA np w Gdyni polecam Akademie Językową. NIe wiem jak w Gdańsku, ale w Gdyni to na pewno najlepsza z możliwych szkół ;) Niedrogo, a uczą napraedę dorbze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina764

Jeżeli ma być to dobra i skuteczna, godna polecenia szkoła językowa w Gdańsku, to zobacz na AJ.edu.pl cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×