Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anni003

Ile ćwiczyć

Polecane posty

Gość Anni003

W przyszłym roku planuję wesele i chciałabym do tego czasu zrzucić jakieś 15-20 kg. Do tej pory udało mi się pozbyć 10 kg, ale jakoś straciłam wiarę w to że uda mi się pozbyć reszty. Mam wrażenie że zaczynam od początku i wiem, że nic nie wiem. Obecnie moje poczynania opierały się głównie na diecie, ale mnie zależy na wysmukleniu ciała. Ile minut/godzin dziennie powinnam ćwiczyć? I ile kalorii powinnam spożywać żeby było dobrze? Nie chodzi mi o szybkie zrzucenie wagi, ja chce czegoś co juz pozostanie, a kompletnie nie wiem jak do diety włączyć ćwiczenia, jakie te ćwiczenia i jak długo powinnam je wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszczyk zaczyna sie spalać po około 30 minutach ćwiczeń (wyjatkiem są interwały ale to nie dla początkujących) Także najlepiej ćwiczyć 4-5 razy w tygodniu po około 30-40 minut (aerobowo i siłowo) i do tego dieta 1500-1800 kcal i będzie dobrze. Polecam Jilian Michaels, Mel b, Insanity (jak masz kondycje) albo bieg 3 razy w tygodniu + dwa razy w tygodniu siłowe mnóstwo filmików znajdziesz w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×