Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pomysłowaONA

maszyna do szycia jaka będzie najlepsza

Polecane posty

Witam wszystkich, mam mały kłopot i potrzebuję się kogoś poradzić. Otóż chciałabym zacząć przygodę z szyciem przy użyciu maszyny do szycia. Jaka według was będzie najlepsza na początek, bądź też z jakiej firmy kupić by nie rozleciała się po miesiącu uzytkowania . Pilnie proszę o rady i z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze poinformowana
kup starego polskiego łucznika, są nie do zdarcia a w razie czego mozna bez problemu dokupić tanie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki śliczne "dobrze poinformowana" :) myslałam właśnie o łuczniku bo dzis troche czytałam o tym,ale jest kilka modeli i sie zastanawiam jaki jest najlepszy.na jednej stronce bylo,ze 466,ale czy to prawda...?:) no i też myślałam nad Silver Crest z lidla,ale podobno jest kicha w razie jak sie zepsuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź ofertę firmy Zaszywarki Program B www.zaszywarki.pl. Oni oferują duży wybór zaszywarek warsztatowych i maszyn do szycia. Możesz u nich kupić profesjonalne igły i nici. A w razie czego gdybyś miała problem z maszyną to firma oferuje naprawy urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest taka, która będzie szyć to co chcesz. Mysle ze tu http://www.hillob.pl/ znajdziesz dobrą maszynę, która się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz ONA bo ona to tablice rejestracyjne miasta Namysłów lezącego w województwie opolskim w powiecie Namysłowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie z kolei najlepsza jest Bernina, miałam Łucznik jakiś czas ale nie byłam za bardzo zadowolona i najpierw postała w kącie a potem trafila w ręce bratowej która nieraz tylko spodnie skróci czy jakieś małe przeróbki robi, ja szyjąc na większą skalę i dorabiając jako krawcowa dużo bardziej cenię sobie Bernina i jak dla mnie to świetny, niezawodny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam swoją w https://www.sintex.pl/ . Stosunek cena-jakość super, jest bardzo porządna a nie była specjalnie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszyna maszyną, ale gdzie kupujecie dobrej jakości materiały? Mnie się ostatnio na prawdę fajne udało zamówic na http://tkaninki.com/ koleżanka mi poleciła tą hurtownię, ona tam już od dawna zamawia a bardzo dużo szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej uważam, że od samego początku warto mieć najwyższej jakości sprzęt, bo jak Ci się spodoba to poco za chwile znowu wydawać na kolejną maszynę? Osobiście polecam Łucznika, mają kody rabatowe, maszyna wyjdzie o wiele taniej, a będzie z wyższej półki https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2 łapcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana

Ja mogę poleci firmę  Mark-Arko z Marek koło Warszawy , która  jest producentem  i dostawcą tkanin krawieckich oraz maszyn do pikowania tkanin. Oferta firmy  skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylin01

Łucznik to najlepsze maszyny do szycia. Pracowała na nich moja babcia, potem mama, teraz ja. To wieloletnia tradycja, dalej kontynuowana co prawda przez ASPA electro ale jakość nie uległa zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikawakto744

Sama prowadzę szwalnie, więc mogę się co nieco wypowiedzieć. Uważam że w przypadku naszej pracy nie powinniśmy oszczędzać na narzędziach. To dzięki nim możemy przecież zarabiać.. Swoje maszyny kupowałam w firmie OMB Group z Łodzi. Mają duży wybór maszyn, części i akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Jak ktoś z was szuka firmy, która zajmuję się sprzedażą  pikowarek ultradźwiękowych oraz niciowych to polecam skontaktować się z firmą  Mark-Arko z Marek k. Warszawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dniach mam zamiar kupić swoja pierwsza maszynę do szycia i do wyboru mam trzy modele "Uten 2200", "Brother JX17FE" oraz "Brother CS10".
Na tą chwilę najbardziej myślę o zakupie tej elektronicznej "Brother CS10".
Czy Waszym zdaniem to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z firmą Precyzja (precyzjaszycia.pl). Zajmują się sprzedażą maszyn i ta baza propozycji jest u nich bardzo szeroka więc jest okazja do tego, by cos sensownego wybrać dla siebie. W ofercie między innymi bardzo dobrze przygotowane propozycje jeśli chodzi o maszyny, które pochodzą z Chin, ale tutaj wyłącznie sprawdzeni dostawcy i wysoka jakość sprzętu więc bez obaw można kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×