Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przebrzydła

Dieta lchf kto ze mna

Polecane posty

Kupiłam parę dni temu książkę o diecie LCHF, o której czytałam ostatnio jakiś artykuł. Niestety w internecie znalazłam mało informacji na jej temat, ponieważ jest stosunkowo nowa (jak dobrze pamiętam od 2004 robi furorę w Szwecji) Ktoś się chce przyłączyć? Powymieniać doświadczeniami, przechwalać wynikami?:) Jestem na diecie od 4 dni:) 1,5kg mniej:) Pewnie sama woda póki co,ale poczekam i posprawdzam co będzie dalej :) Byłam już na diecie, która szybko działała (DUKAN)... ..i nie. Nie bede narzekac i go wyzywac :D schudlam dzieki niemu 20kg. Niestety 7 wróciło. Nie jest to chyba efekt jojo. Nawet na pewno. minęły 3 lata juz. po prostu po Dukanie odżywiałam się zdrowo. a przez ostatni rok zrobiłam sie domolubem co pociagnelo za soba takie a nie inne konsekwencje. Na Dukana nie wroce,bo chyba mi obrzydło juz :) W tej diecie znajduję wiecej możliwości i jedzenie (moim zdaniem) smaczniejsze. Łatwo pogodzić swój jadłospis z menu domownikiem (to było dla mnie bardzo wazne, bo jeden obiad ulatwia zycie) Po prostu rezygnuje z ziemniakow i biore wiekszy kawal miecha (czyż to nie piekne? :P) ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×