Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość steffcia1234

czy ktoś wie jak pozbyć się nie przyjemnego zapachu z pokoju

Polecane posty

Gość steffcia1234

moim problemem jest nieprzyjemny zapach z pokoju.Często jest zamknięty bo zdecydowanie wolę uczyć się w samotności i ciszy. Po jakimś w czasie w pokoju jest zatęchłe, ciężkie powietrze takie nieprzyjemne. Oczywiście ja siedząc w pokoju tego nie odczuwam ale jak ktoś inny wejdzie to i owszem. Mam porządek w pokoju, sama też jestem zadbaną i czystą dziewczyną ale nie potrafię sobie poradzić sobie z tym zapachem.. Jest to średniej wielkośc****kój. Proszę o porady jak się z tym uporać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jw plus swieczka zapachowa, najlepsza z biedronki owoce cytrusowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffcia1234
właśnie o to chodzi że dosyć często wietrzę pokój bo zazwyczaj 2 razy dziennie. świeczki też mi towarzyszą bo to fajnie wygląda i świetnie pachnie.. ale nad nic nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozszczelnij okno i wietrz częściej - np wychodzisz po herbatę - otwórz szeroko okno po drugie zapach najbardziej przejmują tkaniny w pomieszczeniu - firany, zasłony, obicia , kapy, dywany a oprócz tego tapety. Jeśli możesz to upierz lub odśwież te powyższe - tapety można przetrzeć wilgotną szmatką Najskuteczniejszym dezodorantem do pomieszczeń jest soda oczyszczona - stawiasz ją na spodeczku i już. możesz do niej wlać kilka kropli olejku zapachowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
porozstawiac kilka swieczek w pomieszczeniu .swietnie sprawdzaja sie te male podgrzewacze z Biedronki lub Netto mulberry mure lub o innym aromacie .a w garderobie jak fajnie pachnie bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakolwiek
nie musza byc zapalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×