Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawiam tego nieudacznika i zaczynam nowe zycie

Polecane posty

Gość gość

Przyszlam sie poszczyscic na forum (gdziekolwiek) ze wreszcie bede wolna od pieprzonego niedorajdy z jakim sie nieszczesliwie zwiazalam 5 lat temu na studiach. To byla najgorsza decyzja w moim zyciu. Udalo mi sie skonczyc studia z bardzo dobrym wynikiem, zrealizowac wszystkie plany zawodowe, jestem kobieta sukcesu a ten nieudacznik robil tytul inzyniera 7 lat. Nie umial nigdy nic sam zalatwic, nie byl dla mnie zadnym przeciwnikiem w dyskusji, miazdzylam go intelektualnie, zadnego poczucia bezpieczenstwa...nic. 31 grudnia mam rozwod!! Ciesze sie niezmiernie. Dziewczyny nie dajcie sie ciagnac na dno! Jego glupota przerosla mnie gdy po roku nie mieszkania razem zapytal mnie czy dam mu karte ubezpieczeniowa (za ktora ja odprowadzam skladki w kraju w ktorym pracuje) co za smiec.... Sorry za brak polskich znakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdziesz w nowy rok z satysfakcją .Gratuluję .Więcej takich kobiet i świat jest piękniejszy a reszta niech gnije dalej z nieudacznikiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
A masz z nim dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczescie nie mam! I choc nie jestem osoba zwiazana z zadna religia to dziekuje tej wyzszej sile ze mnie nie pokarala takim owocem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie dalej samo cie wydyma za ta krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam kiedyś taką "królową życia". Bizneswoomen rozwijająca skrzydła. Też zostawiła nieudacznika w końcu grudnia. Dziś nieudacznik buduje dom, a jej podobno rente zabrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka55
a kochałaś go w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tutej sie wypisuje wynika ze w Polsce 80% facetow to nieudacznicy. Zycze powodzenia Pani na dalszej drodze zycia,ciekawi mnie tylko skoro wiedzialas ze to dziad to dlaczego go nie zostawilas od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam ciekawa co mi tu odpisaly dziewczyny, widze ze nieprzychylnie. wydawalo mi sie ze go kochalam. i mylilam sie. to nie byla latwa decyzja i byla ona u mnie procesem, dlatego ciesze sie ze w koncu ja podjelam! zawisc niktorych wypowiadajacych sie przeciw mnie absolunie nic nie znaczy :) liczy sie ze ja wiem na co mnie stac! Nie dajcie sie ciagnac za soba na dno, nie podejmujcie decyzji bez zastanowienia, zauroczenie mija, a zal zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumka w majtkach ci sie wyciągnie od przekładania tył na przód i na lewą strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×