Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taggg

ubrania po wyschnieciu sa twarde mimo dobrego proszku do prania i plyniu do pluk

Polecane posty

Gość taggg

Witam. Mam problem opisany jak w temacie. Używam dobrego proszku do prania Ariel fioletowy z pudelka i Weisser rieser 1 kg koncentratu (nie wiem jak sie pisze, nigdy nie miałem niemieckiego w szkole usmiech.gif a płynu do płukania używamy lenora niebieskiego i softlan niebieski. Zawsze po wypraniu bluz, koszulek czy koszuli pranie zawsze po wyschnięciu są twarde mimo to ze susze w suszarni przy otwartym oknie (czasami susze przy zamkniętych bo jeszcze tam mam silownie i jest zbyt zimno) wodę mam średnio twarda ale skoro proszki mama substancje zmiękczajace. Moj kolega z tego samego osiedla tylko w innym bloku mieszka i jego matka używa tez Leonora i weisser Riese to u niego ubrania są intensywne pachnące i miękkie w dotyku a suszy w mieszkaniu w pokoju. Ona nawet nie prasuje ubran. U mnie z pralka jest w porządku bo ubrania mojej mamy (większość są miękkie i pachnace np. Spizama). Daje 100 ml proszku a płynu polowa nakrętki. Czy możliwe ze ubrania mogą być zniszczone? Bo po wyschnięciu maja taki dziwny zapach jakby leżały kilka dni w wodzie i czuć jakby płyn do płukania byl taki lekko smierdzacy taki zgniły zapach. Da się jakoś odzyskać swiezosc? Niestety większość ubrań bawełnianych piore w programie syntetycznym bo na bawełnianym matka drze jape ze dlugo trwa ponad 2 godziny. Myślę ze trzeba bo może będą bardziej wyprane niż na sentytyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz 100 g proszku i pół nakrętki lenora,a ile prania masz w pralce?Może za duzo wkładasz?Bo to jest dawka n 2,5 kg prania suchego.Lenory mają ten "swój" dziwny zapaszek ,nie wiem jak to określić ,ale te zapachy bazują na jakimś jednym zapachu plus dodatek innego zapachu i to jest dla mnie mieszanka,której nie jestem w stanie znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×