Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimnna

taka jestem

Polecane posty

Gość zimnna

Mam 29 lat i uwielbiam rządzić i upokarzać ludzi. Takie tendencje nasiliły się u mnie, gdy dostałam kierownicze stanowisko. Wszystko musi być tak jak ja chcę i każdy dobrze o tym wie, rozstawiam ludzi po kątach, czasem dla satysfakcji upokarzam. Jak przyjmuję kogoś do pracy to od wejścia oceniam, czy mi się bezwzględnie podporządkuje, patrzę jak reaguje na mnie itp. Może to i złe, co z tego, skoro sprawia mi to taką satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to satysfakcje saksualną?? bo przypominam że jestesmy na ero😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j z b
masz jakis wakat obecnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
jeżeli nad facetem to w pewnym sensie tak, może nie fizycznym, ale psychicznym jak najbardziej. haha. Nie mam na razie wakatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka,masz się czym chwalić,ze jestes prostaczka i chamką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
nie jestem prostaczką. Po prostu mam takie cechy charakteru, lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez pracuje na kierowniczym stanowisku i nigdy nie potrafiłabym sie tak zachować w stosunku do moich ludzi. Nawet nie muszę ,szanują mnie i wykonują moje polecenia,dlatego,ze ja ich również szanuję. Twoje zachowanie jest prostackie . Ja również potrafię byc ostra,wymagająca..ale bez tego Twojego chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
ok, to co robisz jak jesteś ostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie upokarzam,oceniam czyjeś zachowanie,a nie osobę. Okazuje brak zaufania,wyciągam konsekwencje,to wystarczy .Nikt,nie jest nieomylny,gdy powinie Ci się noga Twoi pracownicy Cie " dobija",moi by mnie wsparli. Madry szef zdaje sobie sprawę z tego,ze jego praca opiera się na pracy jego ludzi.Bez nich ...Ciebie NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
tak jak napisałam dobieram sobie osoby raczej uległe, którym takie rozstawianie po kątach nawet dobrze robi. Lubię to i nie kryję się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja40
Chcę właśnie zmienic pracę to moze masz wolne miejsce? Chętnie sie zatrudnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to lubisz,myślę,ze ludzie sądzą,ze pod takich zachowaniem kryje się masa kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago77
Durna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elBanjo
Ja myślę że to prowokacja, w dodatku udana patrząc na to jak wy się dajecie podpuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie rozumiem czym tu się chwalić?ludzie maja różne charaktery,zadaniem szefa jest umiec ich ustawic pod swoje oczekiwania,potrzeby dzialy. Podejście indywidualne ,to się liczy. Bawi Cie bycie zlym czlowiekiem? Widocznie,współczuję Twoim pracownikom.Ja wiem,ze zawsze mogę liczyć na swoich.A Ty? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
myślę, że jakby powiedział tak Tobie, zrobiłabyś podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładając że to nie prowo, bo wierzyć się nie chce... ...zatrudniać ludzi uległych, pozwalających rozstawiać się po katach ... co to za zespół, chyba do pakowania paczek albo innej fizycznej roboty. Pomijam jak trzeba mieć zryty beret albo kiepską samoocenę żeby dowartościowywać się upokarzaniem innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
podlegają mi przedstawiciele handlowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze kobieta
dlatego daleko nie ujedziesz. ze stanowiska cie wywala, bo firma stanie w miejscu. madry szef lubi ludzi kreatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka szefowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, mądry a nie niedowartościowany i sfrustrowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
mam taką szefową Serio? I jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze kobieta
mobber zleci ze stanowiska na zbita d**e. btw mam nie odparte wrazenie, ze topik jest fantazja myszowatej podwladnej- biurowego popychadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Tobie tez łopatologicznie tłumaczymy,ze Twoje zachowanie jest do niczego i...nie rozumiesz. Moi pracownicy mówia mi czesto,ze ladnie wyglądam,ja im dziekuje i jest milo. Znaja granice. Zamordyzm wyszedł z mody juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha na to wygląda, w żadnej normalnej firmie pracodawca nie pozwoliłby na takie zagrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze kobieta
o ile nie bezrobotnej💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnna
oceń kto tu się chamsko zachował: ja czy chłopak, który w ten sposób się do mnie zwrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćodtakiejszefowej
Nagramy ja i przekażemy to dalej ,niewidzimy k***y,doigrala sie. Wyleci z roboty,bo juz taki przypadek byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu oświadczyłaś nam tu autorko, że nie nadajesz się na stanowisko, które C***owierzono. Kiedyś ktoś to zauważy i spadniesz z hukiem. Do kierowania ludźmi trzeba mieć predyspozycje, których nie masz. x Zgadzam się, że jest to prowokacja. Kiedyś ta gimbusiara - kierowniczka pisała o zwolnionym pracowniku, którego przeleciała w dyskotece. Ma dziewczyna fantazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...chamstwem byłoby gdybyś miała krzywe nogi a on z ironia powiedział że masz z******te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×