Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetkaa87

Pomoc przy wyborze zmywarki

Polecane posty

Gość Anetkaa87

Witam :) Planujemy kupić na święta zmywarkę. Długo zastanawialiśmy się nad firmą i nadal nie wiemy jaką wybrać. Z pomocą strony http://zmywajwzmywarce.pl/jak-wybrac.php zdecydowaliśmy kupić zmywarkę do zabudowy 45cm, bo w naszej kuchni nie ma wystarczającej powierzchni do zabudowy. I tutaj mam pytanie, jaką zmywarkę polecacie do kwoty 1300zł? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także polecam Bosch, choć nie wiem, czy w tej cenie fajną kupicie :) Zastanówcie się na zakupem tej z trzecim górnym wysuwanym koszem na sztućce, w porównaniu z tradycyjnym koszykiem nieporównywalna wygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam zmywarkę od samsunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to może Kernau? Mam od nich zmywarkę i spisuje się świetnie, to ten model - http://www.kernau.com/produkt/kdi-6951.html Ma 9 programów, które opierają się na 5 temperaturach. Poza tym zmywarka posiada specjalne czujniki rozpoznające rodzaj i stopień zabrudzenia, przez co automatycznie dobiera parametry zmywania. Bardzo wygodne, zwłaszcza gdy ma się 5 osobową rodzinę i codziennie górę naczyń do mycia - tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka1987
My mamy indesita. Kupiliśmy na święta wielkanocne w electro.pl za bodajże 980zł( była w promocji). Sprawdza się, łatwo się ją czyści, wszystko szybko i bezproblemowo się z niej wyciąga.Aaa i polecam kupić już tą wiekszą, bo do tych małych to dosłownie po śniadaniu naładuje się talerzy i kubków i już miejsca nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mionian
celuj w niemieckie firmy, są najtrwalsze, ja kupowałem zmywarkę na avans.pl po uprzednim jej obejrzeniu, przewertowaniu for , czytaniu opinii. Wybrałem Beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaSiostraBalladyny
Ja mam HOTPOINT ARISTON LFF 8M121 CX EU (az wygooglowalam zeby skopiowac ci dokladna nazwe :p). Kosztuje 1400, ale wydaje mi sie, ze warto. Ja na szczescie dalam za nia tylko 650 zlotych, ale to dlatego, ze swego czasu wzielam udzial w jakiejs ankiecie media expert i wygralam 750 na kolejne zakupy. ta promocja ciagle trwa (a przynajmniej dzien przed wigilia jeszcze byla), wiec chyba mozna probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina, powiedz coś więcej o tej promce, bom ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×