Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaaaaa

Chcę się przenieść do innej grupy FM Group

Polecane posty

Gość malaaaaa

Jestem od 2 m-cy w FM i chciałabym przeniesc sie do innej grupy. Jeszcze nie stworzyłam swojej także jestem sama. Szukam konkretnego lidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz ludzi w grupie. I czemu chcesz sie przeniesc ? moze po to zeby ktos z gory odwalil cala prace za ciebie i zapisywal ludzi pod toba konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
Jasne dla mnie jest że osoba, która mnie zaprosiła czyli sponsor może mi pomagać w wielu rzeczach i nawet jest wskazane by to robił. … wiem że tak na prawdę rozwój mojego biznesu przyspieszy to, jeśli sama zacznę coś robić i to robię. Chcę się przenieść bo tą osobę interesuje tylko żeby nie spadła z poziomu i żeby tylko zamówienia robić. Sponsor powinien przeszkolić np. jak zapraszać na spotkania. Dać przysłowiową wędkę. Od razu oceniasz ludzi. Wiem ze wiele osób myśli, że… ich sponsor wprowadzi pod nich fajnych liderów a tamci będą ustawieni.… wiem że nie tak to działa. Biznes sam się nie zbuduje. Dlatego ważny jest sponsor lider, kompetencje i akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrego lidera z pewnoscia znajdziesz. W kazdym wiekszym miescie co najmniej jednego znajdziesz. Poszperaj w necie. Liderzy ktorzy juz osiagneli jakis sukces w MLM prowadza swoje blogi udzielaja sie na innych stronach mowiacych o MLM a takze prowadza szkolenia w necie np na YT. Dobry lider to podstawa sukcesu w MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×