Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za duże piersi Jak je zmniejszyć

Polecane posty

Gość gość
Kobiety... macie obsesje na punkcie wyglada a potem mowicie ze faceci to wzrokowcy, wierz mi ze mezczyzna nie obrazi cie ze masz za duze czy tam opadniete chyba ze to kompletny frajer ale takich mozna wyczuc, nie? Jesli chcesz miec blizny i wywalac kase ok ale to jak zmniejszenie ptaka u faceta, pupa i piersi po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże cycki
Ja nie chcę robić operacji tylko jakieś ćwiczenia cokolwiek ! Proszę odpowiedzieć na pytanie o tyn prysznic :) Jak by ktoś znał odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże cycki
Proszę o odpowiedz na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże cycki
Bez głupich komentarzy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się nic zrobić, to po prostu tkanka tłuszczowa. Jedynie operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma cwiczeń, co ty myślisz, że pomachasz nogą zrobisz trzy przysiady I ci się cycki zmniejszą? poczekaj aż podrośniesz i sobie zmniejsz - duży biust to wcale nie jest atut, obciążają kręgosłup, zwracają uwagę, każdy chce cię w******c właśnie ze względu na te cycki I nawet nikogo nie obchodzi czy coś masz w głowie czy nie - dopóki nie zmniejszysz to się nigdy nie dowiesz dlaczego się komus podobasz to tak jak z byciem superbogatym - niby atut, ale 90 procent przyjaciół by cię nie chciała znac jakbyś tego atutu nie miała... no I ta obwisłośc - facec***izza, że lubią duże, bo w staniku jakoś jeszcze ywglądają, ale grawitacja działa na wszystkich bez stanika wiszą nieładnie, a za kilka lat będzie jeszcze gorzej.. poczekaj I operuj - nie jest to operacja niebezpieczna a napewno ci ulży - i fizycznie I psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z duzymi cyckami jest klopot, bo ubrania trzeba specjalnie dobierac, wyglada sie grubszym niz sie est, jak sie biega to moga bardzo podskakiwacj. Duze sa fajne jak sa proporcjonalne do calej sylwetki, bo jak dziewczyna jest chuda a ma wielkie cycki to nie wyglada zgrabnie. Cwiczenia zadne nie pomoga, tylko operacja albo zostaje ci zaakceptowac to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże cycki
To mówicie ,że tylko operacja no to je muszę zakceptować bo na operacje mnie nie stać :( A nie wiecie na co pomaga ten prysznic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet196cmC
jesli specjalny biustonosz korygujacy nie pomaga i masz problem z kręgosłupem to zostaje ci korekta biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydminka
Mam a właściwie miałam ten sam problem , do momentu aż nie spotkałam drugiej połówki :) Wiele razy myślałam o opercacji. W internecie szukałam jakiś tabletek, ćwiczeń itd ale nic z tego , nie ma czegoś takiego. Zimnt prysznic i np pompki spowodują ,że twój biust się ujędrni i podniesie. Ja chodziłam na siłownię i mój biust zaczął wyglądać na prawdę fajnie. Mogłam sobie nawet pozwolić na bluzki bez staników :) Wiadomo grawitacja robi swoje , a skóra się rozciąga, jednak ćwiczenia pomogły mi uformować go w piękny i jędrny biust. W szkole miałam problemy na wf'ie dlatego nie ćwiczyłam. Kochałam sport, ale widziałam jak nauczyciele (mężczyźni) się na mnie gapili i słyszałam komentarze koleżanek (żebym to sobie przypadkiem zębów nie wybiła). Kochana miałam chwile załamania, już zbierałam nawet pieniądze na operację. Ubierałam luźne ubrania, co powodowało ,że wyglądałam jakbym miała 100 kg. Rozumiem Cię doskonale. Jednak ,albo z czasem to zaakceptujesz, albo będziesz musiała się poddać operacji redukcji piersi. Do dziś słyszę big cyc w pracy i większość też kojarzy mnie po biuście, ale już przestałam się tym przejmować. Po prostu znalazłam osobę, która pokochała mnie oraz moje piersi i sprawiła ,że je zaakceptowałam :) Życzę Ci z całego serca, żebyś w końcu się przełamała i polubiła siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ciazy moga ci tak urosnac ze szybko zdecydujesz sie na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie muszę też się wziąść za ćwiczenia :) Moźe chociaż trochę mi pomogą :) A ten prysznic jest na ujędrnienie tak ? Ale po ciąży mogą się również zmniejszyć (tak miała moja siostra ) Wydminka a jaki ty masz rozmiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAArekAAA
zawsze myślałem że nie ma za dużych piersi. proponuje wpaść na show na kamerki. jest tam laska która ma cycki większe 2 albo 3 razy od przeciętnej głowy. masakra. ale laska zarabia kasiorę pokazując je w kamerce, więc są chętni na takie dzwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×