Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, pomóżcie proszę bo normalnie osiwieć idzie :/ Sprawa wygląda tak: jestem szczupła (36 czasem 34), ale i ramiona i nogi mam kompletnie nieproporcjonalne, optycznie mnie powiększają i wyglądam jakbym miała z rozmiar lub 2 więcej :/ I np. widzę dziewczyny, które autentycznie mają więcej tu i ówdzie, ale szczuplutkie ramiona i super zgrabne nogi trochę to tuszują i nadają takiej jakby lekkości. I wkurzam się strasznie bo takie nawet wyglądają lepiej w sukienkach o większym rozmiarze niż ja z moimi parówkami :/ Problem w tym, że i nogi i ramiona mam dosyć umięśnione (trochę ćwiczyłam) ale troszkę tłuszczu jeszcze tam jest i nie mam bladego pojęcia jak sobie z tym poradzić bo boję się, żeby nie zrobić sobie jakichś mega wielkich bicepsów albo łydek jak serdelki :/ Chciałabym po prostu ogólnie wyglądać lekko, smukło i filigranowo (jestem niewysoka). Myślałam o wybraniu się do klubu fitness do jakiegoś trenera personalnego czy coś ale nie za bardzo mam na to kasę... HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam też coś o redukcji tkanki mięśniowej, ale nie mam bladego pojęcia z czym to się je i jak to tego podejść... Dlatego liczę na Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny typ sylwetki: masywne ramiona i uda w zeszłym roku pływałam codziennie pół godziny plus dwa razy w tygodniu joga, ramiona i uda ładnie wyszczuplały w tym roku się trochę zaniedbałam ale niedługo wrócę znów do regularnych treningów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo joga, o tym nie pomyślałam :) jakieś tam medytacje raczej nie są dla mnie, ale potraktować to jako najzwyklejszy wysiłek fizyczny i ćwiczenia - dlaczego nie? Basen u mnie raczej odpada z różnych tam powodów (tym bardziej, że moja koleżanka właśnie wyrobiła sobie niezłe mięśnie pływając więc raczej to odpuszczę :P) ale z tą jogą to spróbuję. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge śmiało polecić tą stonke. www.schudnij-natychmiast.iscool.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×