Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj kulinarny blog prosze o komentarz

Polecane posty

Gość gość

Zalozylam nowego bloga .. w sumie mam tylko 3 przepisy ale od czegos trzeba zaczac wiec prosze was o komentarz jak idzie i czy warto isc sie dalej w tym kierunku. amatorkasmaku.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo wielokropków w tekście poza tym robisz drobne błędy i zdjęcia są słabej jakości. I jest ich mało przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe.. taki mam zwyczaj z tymi wielokropkami. Zdjecia slabej jakosci.. no niestety na razie na lepsza nie ma opcji. Ale ogolnie pasuje czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie jest OK chociaż blog nie powala na kolana. No ale od czegoś trzeba zacząć. Dodawaj więcej przepisów na desery, ciasta. Takie przepisy się najchętniej wykorzystuje i się nimi inspiruje, a fasolke to potrafi każdy ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w planach rogaliki drozdzowe.. jezeli chodzi o ciasta to przyznam ze nie za bardzo umiem i nie za bardzo mi to wychodzi.. a co do fasolki.. uwierz mi nie kazdy potrafi zwykla fasolke zrobic dobrze.. przekonalam sie o tym nie raz. dobra poprobuje.. jak nie wyjdzie to pech ;) dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna stronka. Ja np nie czekałabym jak kos powyzej pisze na przepisy na ciasta itp, lubie , pizze , miecha fasdolke i gołabki i bigos... wszystko zalezy od gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×