Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaguśiek

Wyprawa do gina

Polecane posty

Gość jaguśiek

Witam! Wybieram się do gina po dłuższej przerwie czy muszę przestać golić bikini? Golę się na gładko bo odpowiada to mnie i mojemu facetowi. Słyszałam, że potrafi ochrzanić za golenie na gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenka3113
Hej. Mój nie zwracał na to uwagi. Wiesz wszystko zależy od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma zarośniętą naturalnie i nie ma problemów z ginem.To normalne,że utrzymuje się tak jak natura stworzyła,a mówi,że nawet lepiej mieć naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hodujesz fryzurkę dla ginekologa ? ja gdy idę do gina dbam o to by być schludnie wygolona i czysta a to czy mu się podoba to czy się golę czy nie, nie interesuje mnie nie przekonują mnie teorie że włosy stanowią barierę ochronną włosy gromadzą bakterie i pot golę także pachy bo sama organoleptycznie potrafię porównać kiedy pachy mam czystsze wtedy gdy są ogolone czy zarośnięte jak busz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
infekcje intymne to nie wina golenia ale raczej tego że obecnie częściej nosi się majtki z dodatkiem syntetycznych nieoddychających tkanin a żele pod prysznic zawierają za dużo chemii i sztucznych dodatków niewłaściwa pielęgnacja plus sztuczna bielizna plus golenie=ryzyko infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguśiek
Nie chcę hodować tam buszu bo nie lubię a ponadto jak jestem tam gładka to zdecydowanie lepiej odczuwam wszelkie piszczoty podczas sexu. Nawet dotyk partnera jest juz inny jak nie ma włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguśiek
Nie mam żadnych infekcji czy podrażnień. Idę na kontrolę bo dawno nie byłam. Masz rację, nie ma sie co przejmować gadaniem gina. Ważne , ze dla mnie jest wygodnie i higienicznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×