Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozstanie po dlugim czasie

Polecane posty

Gość gość

Mam pewien problem,z którym nie mogę sie uporać od jakiegoś czasu. Rozstaliśmy się z moim partnerem po prawie 3 latach. Wydawało mi się,że byliśmy szczęśliwą parą,przynajmniej tak myślalam do czasu szczerej rozmowy tuż po rozstaniu. Wszystko zaczęło się od częstych kłotni oraz wyzwisk z mojej strony. Napiszę wprost,zdarzało mi się często zle traktować mojego faceta, aż w końcu doszło za moją sprawką do rozstania. Wiedziałam,że będę tego żałować i tak było,zaproponowałam ponowną rozmowę i tu poczułam rozczarowanie,ponieważ nie chciał już mnie widzieć,stwierdził,że wszystko przemyślał i doszedł do wniosku,ze zdarzało się dużo sytuacji ,które nie powinni mieć miejsca. Nie ukrywam,czasem zdarzały się kłamstwa z mojej strony,również być może mało zrozumienia dawałam mu od siebie,co spowodowało,że nie chce wrócić. Jestem pewna,że nadal mnie kocha,mam z nim kontakt,ale mimo to nie chce wrocić. Dał znać również o tym,że nie jest mu lepiej beze mnie,ale przynajmniej nikt mu nie wypomina,jaki był zły. Zawsze o mnie dbał,czułam,jak bardzo mnie kocha,niestety nie zawsze doceniałam tego,co mam..Od rozstania minął prawie tydzień,próbowałam rozmów,ale bez zmian. Proszę o poważne odpowiedzi,nie mogę uporać się z problemem,to dla mnie bardzo ważne,nigdy nie byłam tak zakochana jak teraz. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo. Już było dawno temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wczoraj
odpuść...jak kocha wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×