Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na święta

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się z bratem nad zakupem prezentu dla mamy na święta. Spodobały się się te promocje jakie zrobiła sklep-vitality https://www.facebook.com/SklepVitalitypl Konkretnie Kupno Nano korektora bo wtedy dostanę gratis mezoroller za 177 zł więc bardzo by się opłacało skorzystać z takiej promocji. Myślice że spodoba się mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pasek skórzany w sklepie internetowym www.alkapask.pl modne wzory i kolory, profesjonalna obsługa ekspresowa wysyłka, wysoka jakość http://alkapask.pl/paski-skorzane-wojskowe-da mskie-mskie-pudeka-prezentowe.html?page=shop.product_details &amp ;flypage=flypage_images.tpl&product_id=348&categ ory_id=39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś perfumy, zawsze takie prezenty to coś miłego, w sklepie www.naturalnemydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w wyszukiwarce takapaka, ablo 2future. Na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jest problem z prezentami na święta, nie wiadomo co kupić bliskim. Jakiś czas temu trafiłam na serwis cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ gdzie kupiła sporo ciekawych rzeczy na prezenty i dużo taniej niż w pozostałych sklepach, to bardzo fajna porównywarka cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ten adres E-zmyslowabielizna.pl przyda się z każdej okazji, a nie tylko i wyłącznie na święta, znajdziecie tam elegancką i stylową, seksowną bieliznę bardzo dobrej jakości wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Ja swojej mamie kupiłam zestaw wypasionych kosmetyków. Nie takich z auchan, a od Pat and Rub, najlepszej marki naturalnych kosmetyków. O matko jaka była szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuszynka

na zeszłe święta kupowałam mamie zegarek z jordan kerr. Spodobał jej się, myślę że to fajny pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjali33

Uuu ładny ładny zegarek 😉  ja mojemu mężowi mam zamiar kupić koszulę z Bugatti za 149 zł widziałam na stronie sklepu Nico 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuza

Ja szukam czegoś ładnego z biżuterii i mam już upatrzony pierścionek z peridotem, granatem, cytrynem i topazami w Aparcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja też jestem na etapie kupowania powoli prezentów świątecznych. Dla taty i wujka kupiłam zestawy kosmetyków od Masveri. To fajny, praktyczny prezent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

jak mama lubi zegarki to w jordan kerr mają fajne modele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×