Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List polecony priorytetowy nie dotarl po tygodniu od nadania

Polecane posty

Gość gość

witam Moja mama kupila na allegro dwa kremy o wartosc***onad 60zł u sprzedawcy ktory mial tylko opcje wysylki list polecony priorytetowy. Czeka juz tydzien i nic nie dotarlo. Byla juz na poczcie, bo sprzedawca podal numer nadania no i nic. W opcji sledzenia pisze tylko ze przesylke nadano i nic wiecej. Babka na poczcie powiedziala, ze sprzedawca musi reklamowac. Chcialam zapytac jakie jest prawdopodobienstwo ze mama otrzyma swoje pieniadze? czy mieliscie podobna sytuacje i jak to sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinna dostac pieniądze, kiedy sprzedawca dostani zwrot z poczty. Niestety rozpatrzenie reklamacji na poczcie moze zajac nawet 30 dni ale warto ja zlożyc, Kiedys składałm reklamacje przesylki która nie dotarła przez 2 tygodnie i juz w 3 dni po złozeniu cudem sie odnalazła a poczta przesłała mi info ze reklamacja bezpodstawna bo przesyłka dotarła :D ważne ze towar odzyskany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha jest jeszcze jeden problem. Mama juz 2 dni dzwoni do tego goscia i ma wylaczony telefon. Napisala mu maila, ale jak weszlam na allegro to widzialam, ze logowal sie dzisiaj o 11:30, tak wiec powinien tez maile sprawdzic. Dziwne, mial same pozytywne komentarze i duza ilosc sprzedanych przedmiotow. Ciekawe jak to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ma sajgon z wysyłkami bo wszyscy prezenty kupują a wazniejsze wydac bieżący towar niz tracic czas na poczcie... założe sie że po mikołaju sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość sprzedawcow nie odpowiada na maile w weekendy, odezwie się w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok na maile w weekend moze nie odpowiada, ale telefon juz od czwartku ma wylaczony. To tez troche dziwne. No zobaczymy, dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×