Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pamela andersen

stolnica silikonowa

Polecane posty

Gość pamela andersen

Chcę sobie kupić (albo zamówić u Mikołaja). Bardzo odpowiada mi koncepcja zwijania jej w rulon i odkładania w odosobnione miejsce do czasu następnego użycia. Obecnie nie mam zadnej, bo wielkiej dechy drewnianej nie miałabym gdzie trzymać, a choć nie gniote ciasta zbyt często, to jednak czasem by się przydała. Ktoś ma? Dobre to? Jak się użytkuje? Warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to taki, że mąka się sypie poza tą matę (przy drewnianych są boki i przód zabezpieczone listewką). A tak to super sprawa, pod kran i myję, nie muszę nic skrobać nożem żeby zlazło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela andersen
E, taki minus to nie minus! Mnie najbardziej neci to zwijanie w rulon i do kąta, bo mam mało miejsca w kuchni. Mialam taką starą drewnianą, ale wywaliłam w dupu, bo zloscila mnie okrutnie. Stała wetknieta za lodówkę i obrastala kotami z kurzu, wielka, nieporeczna i ciężka, ani tego umyć, ani gdzieś sensownie umieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha Ja nadal mam tą drewnianą i też leży między ścianą a lodówką cała w "kotach", nie używam jej ale szkoda mi wyrzucić. Za to tą silikonową myję, osuszam, zwijam w rulonik i wkładam do szuflady. Na prawdę polecam. Podobno można na niej też piec w piekarniku, ale jakoś nie jestem pewna (choć z silikonowych foremek do babeczek korzystam) i wolę jej nie zniszczyć, więc ciastka przekładam na blachę wyłożoną papierem do pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×