Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stluszczenie watroby

Polecane posty

Gość gość

Ktos mial? Wyleczyl sie z tego? Jakie sa rokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rokowania są dobre,pod warunkiem ze bedziesz dbał/ła o dietę i zazywać leki odłuszczające wątrobę Esenthiale,Ostropest mielony,najlepiej samemu mielic zawsze bedzie świezy.Zaprzestac uzywania alkoholu i lekow przeciw zapalnych i bólowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno zreszta bardzo ważne,ZERO CUKRU I słodyczy,ciast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn.u mnie sluszczenie zeszlo, ale bez lekow mam alaty kolo 50, watroba jest slaba, jak to stwierdzila pani z poradni. Wyniki krwi jakies dziwne. I zastanawiam sie czy mimo wszystko to uszkodzenie moze postepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko Ostropest,odbuduje Ci wątrobe i bedzie jak nówka,spokojnie watroba wspaniale sie regeneruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stłuszczenie nigdy nie schodzi to bzura co C***.dr.powiedziała.Moze tylko nie postępować dalej jesli bedziemy przestrzegac diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta i duzo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że Alat,Aspat 50 to nie jest bardzo tragiczny wynik ale coś oznacza.Zrób sobie badanie cukru we krwi.Czasem taki wynik to cukrzyca typ2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest dane człowiekowi raz na zawsze stłuszczenie tez sie pojawia i znika jak zmienia sie warunki pracy organizmu,a mówienie ze cos nie schodzi to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostropest to takie placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak popracujesz w Poradni Chorób Wątroby to pogadamy na razie nie widze takiej możliwości. Większość chorób wątroby w tym stłuszczenie przebiega bezobjawowo aż do czasu pojawienia się istotnych,często też bnieodwracalnych powikłań.Wczesna diagnoza i leczenie w większośc**przypadków dają szanse na zahamowanie postępu choroby i uniknięciu grożnych dla życia następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość:godz.13.36 he he,znowu pojawił sie przygłup "trójca"adas,gonda ,rzodkiewa i głosi swoje pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musze pracować w zadnych poradniach zeby to wiedzieć,ze wszystko mozna naprawić,a juz watrobe,która potrafi sie wspaniale regenerować,Ostropest ja odbuduje w 100%,nawet w marskosci watroby,jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Oo ortograficzna głupkowata schizofreniczka juz jest i obraza nieuk jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll adas juz jest zaraz bedzie kolejna awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam Ostropest nikomu nie pomoze jesli nie zastosuje diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trol ortograficzna ,znowu wchodzi w konflikty i robi zadyme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas jest pi........ty i nie zwracajcie na capa uwagi,to szuja i swołocz wiejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Oczywiście ze ostropest nie zastepuje diety ale jest podstawowy w regeneracji i detoksykacji watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa wsiór,zgadza się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ortograficzna jest jebnieta,to chory i zdziwaczały człowiek,normalnie,dziecko czarnogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.12.13 No,zgadza się,w tych Poradniach to pracuja ludzie wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak wykształceni????Mozna byc kształcony ale niedouczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mu polecimy psychiatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adas to schizofrenik prawde ktos napisał to jasno widac po jego wypowiedziach w temacie nano srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zeszlo stluszczenie. Sam lekarz od US G byl w szoku. Powiedzial ze to zdarza sie w 3%. Mam zalaczyc skan usg? Rok temu nie bylo widac nerek bo stluszczenie zaslanialo. Teraz widac wszystko a w opisie mam - stluszczenie kompletnie ustapilo. Mam pytanie do pani z poradni. Zaczela mi wzrastac fosfataza alkaliczna i nie wiem co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecimy jej psychiatre a czy jej pomoze????raczej ortograficzna nie jest uleczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora wątku::::::::::::::::: Wzrost całkowitej aktywności fosfatazy zasadowej (ALP, fosfataza alkaliczna) ma znaczenie diagnostyczne w chorobach dróg żółciowych i wątroby, takich jak żółtaczka mechaniczna, zapalenie wątroby, rak wątrobowokomórkowy, czy uszkodzenie toksyczne wątroby. Wynik badania ALP powinno się rozpatrywać w powiązaniu z wynikami oznaczeń aktywności: AST, ALT i GGTP. Radzę iść do dobrego specjalisty od chorób wątroby jesli wyniki będą odchodzić od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma dobrych specjalistów od watroby ,sama zreszta widzisz,ze dla was specjalistów co jest niemozliwe realnie jest mozliwe i wykształcenie kierunkowe nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze że poprzednie Usg było wykonane prawidłowo.To nie stłuszczenie zasłania nerki a gazy drogi Panie.Jesli pacjent jest zle przygotowany do badania to gazy zawsze sie uwidocznia w jamie brzusznej. Gdyby było naprawde to stłuszczenie i jeszcze takie duże to w ponownym badaniu byłoby nadal.Tymbardziej ze nie był Pan niczym leczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×