Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po badaniu polowkowym lekarz pow ze dziewczynka na ile mogl sie pomylic

Polecane posty

Jak się pomylił to jest partaczem! No ludzie, mi określił w 12t3d. Jak by nie potrafił określić płci to jak ma wykryć jakieś wady?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy cierpliwosci
na 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musi być konowalem zęby się pomylić ciemnoto wyżej!! Na tym etapie czyli 20 tyg owszem widać płeć ale zdarza się ze dziewczynki właśnie w tym okresie mogą mieć przerosnieta łechtaczkę która po 23 tyg się wchłania samoistnie i organ pozostaje normalny. Dlatego lekarz weidzac to może powiedzieć ze to chłopak bo wyglądać to może jak siusiak, bądź może powiedzieć ze dziewczynka bo może to uznać za przerosnieta lechtaczxke ale może sieć nie wchłonąć bo to siusiak:-) Dlatego po 25 tyg płeć jest o wiele pewniejsza Poczytajcie sobie o tym później weyzywajcie lekarzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo sie pomylil albo nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zacząć się cieszyć bo napewno się nie pomylił :). Gratuluję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie w pracy rodzice rodzeństwa mowia mi ze bedzie chłopak i tak tez intuicyjne czulam i tak tez sie nastawialam tu dziewczynka nie mniej jednak siectez ciesze zawsze chciałam pierwsze dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze intuicyjne czulam ze to chłopak bo i sie nie zmienilam bo i sie dobrze czulam bo mowionio mi ze pewnie chlopak a tu klops. Niespodzianka dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka urodziła w lipcu chłopca, a przez całą ciążę mówili jej, że będzie dziewczynka, na porodówkę szła rodzić córkę, a wręczyli jej chłopca. Tak więc można się pomylić, a lekarz żaden partacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×