Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o o o o o o o

Krew z krwi

Polecane posty

Gość o o o o o o o

Oglądaliście? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam tylko dla Saszy a jego nie było w tym odcinku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o
Jakiego Saszy? Ja lubię Kuleszę to popatrzę pierwszy odcinek nic specjalnego może się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasza Domogarow, serialowy Anton. Ja Kuleszy nie lubię, Kuny też :O Nie ma za bardzo co się rozkręcać skoro to tylko 8 odcinków. Wiktor taki sam głupi jak w "Tylko miłość" i nawet imię to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie: kim dla Carmen jest ten koleś co jej ciągle pomaga, co gra go Bonaszewski? To ktoś z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest [pracownik jej ojca.Ciemny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuna wyglada jakby z wiochy. Rozebrala sie w "Drogówce "- stanowczo lepiej bedzie jak pozostanie w ubraniu :P Znowu ten koszmarny dzieciak z dlugimi włosami, który gra tez w Na Wspólnej Co to za imiona: Carmen, Sandra...? Dlaczego widzowie mają czuć sympatię do baby, której ojciec, mąż i brat są przestępcami zabijającymi ludzi? Ma przystań jachtową, wielki dom z basenem, piekny samochód, a przecietny Polak mieszka w bloku i zarabia grosze uczciwie pracując. Serial jest na holenderskiej licencji i jego bezmyślna kalka w polskich realiach nie wyszła najlepiej. Tylko Domogarow i Bobrowski wypadli jak zwykle dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuję do niej sympatię dlatego, że ma jaja. I podoba mi się gra Kuleszy, normalnie zaczynam ją lubić, a jej nie znosiłam. Tylko wkurza mnie, że robią z niej taką seksbombę gdy jest zupełnie przeciętna, choć i tak mocno zrobiona, nie taka szara mysz jak w innych rolach. Bonaszewski też jest fajny, i siostra Carmen, nie wiem jak jej tam. Zgadzam się co do Kuny, w innym filmie widziałam jej piersi, najgorsze jakie widzałam w życiu. I taka wulgarna jest ta Sandra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej nieprawdopodobne jest to że do braciszka co siedzi w więzieniu są pielgrzymki co odcinek...po 2 ,3 osoby go odwiedzaja ..przecież to jest nierealane..i ciekawe z czego żyje bohaterka?Chyba nie pracuje a utrzymać taki dom to trzeba mieć niemało kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ma full oszczędności, kiedyś miała 2 złote karty (które co prawda zablokowała jej policja, ale pewnie ma pełno kasy schomikowane w domu). A co do braciszka, to pewnie jakoś to sobie załatwili, w końcu bogata, wpływowa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W retrospekcji która działa się w 1989 r, na stole stały współczene napoje :P Wczoraj juz przegięli - 20 paro letni chłopak, którego Carmen (rycząca 40-ka :P) chciała wynajac do nadzorowania nielegalnego przerzutu zamiast przyjąc kase zaczął ja macac po cyckach a ona rzuciła się na niego jak wygłodniała samica i dosiadła go :) W pierwszym odcinku jej mąż mówi" "Jesteś taka piekna że nie musisz brac prysznica tak mi się podobasz", a na to dzieci "Fuj" :P Pomieszanie kryminału z dziwnymi odmianami seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, a nie wiesz o tym, że często wielki stres sexem jest rozładowywany? To zupełnie normalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, ale ja też odebrałam to tak, że on chciał, by ona poprzez to udowodniła, jak bardzo to jest ważne i pokazała mu tym, że warto dla tego zaryzykować skoro to taka poważna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, zdarzały sie sytuacje gdy faceci którzy wyszli z więzienia, albo zołnierze na wojnie g****ili staruszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale idiotka z tej córeczki, dobrze jej tak :O Mam nadzieję, że Stefan nie załatwi Lutera, on jest słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ogladalam. ten gosciu ten przyjaciel glownej bohaterki ten co uczyl mlodego samoobrony on zabil jej meza na zlecenie jej ojca bo slyszal ze on chce sie wypisac z tego "interesu" i ze chcial wyjechac z rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprostuję, to nie był on tylko ten amator frytek co mu komornik motor zabrał za alimety i sie przesiadł na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktorka mógł se sprzątnąć, to przez niego wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ten od frytek. ten od frytek nie mial z tym nic wspolnego. meza glownej bohaterki zabil ten przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty piszecie, to ten policjant z brodą zabił Stryja bo ten mu nie chcial odpalac procentów od zysków z przemytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten policjant lewy jest. Ale skoro on niby zabił, to czemu tak naciska w śledztwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Natalia cały dzień spędziła na dachu...??i dopiero jak przyjechała matka to weszła do tego pokoju co ją przetrzymywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tego nie kumam. I czemu ten człowiek Antona był dla niej taki miły jak ogólnie jest wredny i agresywny, nierealne to było :O STraszne jak wkręcili rękę Antonowi, stracił przez to cały swój urok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatniego odcinka wynika, ze to ojciec Carmen zlecil zabicie Marka, bo ten chcial wspolpracowac z policja i wyjechac z rodzina daleko daleko. Najlepsza akcja w aptece jak sfrustrowany gangster kupuje tampony i podpaski hahaha. I co robil w aptece ochroniarz?? Natalia dostala za swoje, ciekawe czy sie zmieni choc troche. Stefan niezly w p*************od Lutera dostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak on mu uciekł, jak podniósl ten drąg to można byłoby się domyślać, że mu dołoży a nawet go zabije, a on chyba po prostu zwiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może kogo jeszcze zabiją z rodziny Carmen? Bo jest w opisie ostatniego odc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zginie Marlena, siostra Carmen, ale nie wiem jak A ja myslalam, ze Stefan przylozy Luterowi tym dragiem i bylam przekonana, ze to on porwal Natalie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto wymyslil ten serial, ale jesli tak mafia w PL wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, szkoda Marleny, bardzo fajna jest, taka normalna. Ja miałam nadzieję, że ojciec :O To pewnie Natalia będzie pocieszać wdowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre z tym pocieszaniem wdowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×