Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakochana3

z moja cipką jest cos nie tak

Polecane posty

mam jedna wargę sromową (mniejsza) większą od drugiej na tyle ze jedna jest normalnych rozmiarów a druga az wychodzi duuuużo poza wieksze wargi strasznie sie tego wstydze. jest czym ? tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet196cmC
symetria to normalnosc dla ludzkiego ciala :) moze byc wieksza mniejsza zawsze zostaje ci operacja plastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam obydwie wystające, wstydziłam się ale mój facet je bardzo lubi, mówił ze spotykał też kobiety z asymetrycznymi, także to normalne. mi osobiście podobają się bardziej c**ki którym nic nie wystaje, no ale natura tak chciała i nic nie poradzę, no chyba ze faktycznie labioplastyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Twój facet co o tym mówi? jak się zachowuje w łóżku? pięści ją itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piesci miało być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj były facet nic na to nie powiedział wszystko było wporządku ale teraz zmiana partnera i nie wiem czy mu to nie bedzie przeszkadzac ? chłopcy zwracaja na takie rzeczy uwage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracają c**ka to c**ka ważne aby wilgotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(za)kochana :-) Jeżeli Cię będzie kochał, to taki szczegół będzie tylko atutem. A jeżeli nie będzie Cię kochał, to szkoda czasu :-) Niech spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam wystające wargi u kobiety,można je pieścić,ssać,lizać,to normalne że masz jedną większą od drógiej,część kobiet tak ma i to nic złego i nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×