Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaOleńka

CO UGOTOWAĆ

Polecane posty

Gość OlaOleńka

Co można ugotować na kolacje we dwójke? chciałabym, żeby to było coś nietypowego, i jednocześnie smacznego. Oboje (tj. ja i mój chłopak) lubimy próbować nowych smaków :) a jedyne co przychodzi mi na myśl to canneloni ze szpinakiem albo ewentualnie jakieś szaszłyki. Dajcie jakieś pomysły, mogą to być nawet jakieś dania zagraniczne, bylebym znalazła przepis na internecie, i były one wypróbowane przez Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wbij w google roladki szpinakowo-łososiowe cudo - naprawdę super jak lubi się szpinak i łososia.Zrób koperty z ciasta drożdżowego lub francuskiego z farszem jak na uszka,czyli grzybowym. albo roladki z wafla z pieczarkami i żółtym serem.Smażysz pokrojone pieczarki z drobno posiekaną cebulą, podlewasz co jakiś czas wodą gdy są już miękkie a woda odparuje ścierasz ser żółty (kilka łyżek.doprawiasz solą i pieprzem,mieszasz,wykładasz równomiernie na 1 blat wafla i na kilkanaście zostawiasz,aż wafel zmięknie i da się go zrolować.Zawijasz od szerszej strony w rulon. Owijasz w folię - na 30-35 minut do lodówki.Kroisz na małe roladki takie o grubości 3 - 4cm każdą roladkę otaczasz w rozmąconym jajku,otaczasz w bułce tartej i smażysz na złoty kolor z obu stron,podajesz z czerwonym barszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOleńka
UP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeeeeeen
Może Fajite ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może polędwiczki wieprzowe w sosie brokułowym z gorgonzolą lub grzybami.Do tego makaron tagiatelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S P I E P R Z A J tym bestlunch.pl kazdy temat spamujesz nikomu do niczego nie potrzebna ta twoja zalosna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×