Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesmiala mala

Perfumy gdzie i jak kupic

Polecane posty

Gość niesmiala mala

Witam Chcialabym was prosic o porade. Przymierzam sie do pierwszych zakupow perfum w zyciu. Jako ze mieszkam na stale na wsi nie dane mi bylo kupowac drogich perfum w zyciu. Jedynie takie tanie z kiosku czy marketu. Mam zamiar za tydzien pojechac od miasta po swiateczne prezenty. Teraz pytanie do Was, w jakich sklepach stacjonarnych najlepiej kupowac perfumy i wazna sprawa czy sprzedawczynie pozwalaja je otwierac (zeby wyczuc zapach)? Powiem wam szczerze ze sie na tym nie znam, recenzje w internecie raczej nie oddadza tego co wlasny zmysl wechu. Czy mozna w sklepach wyprobowac perfumy? Oczywiscie pomijam markety jak tesco gdzie kazdy "na chama'' otwiera sobie pudelko i psika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicjum
Nawet dobry Boże nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinny byc probki. tylko nie kupuj na allegro, bo wiekszosc to falszywki. w perfumerii jest tester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala mala
Co to dokładnie jest ten tester? Bo jak wpisałam w Google hasło "tester perfumeria" to wyskoczyły strony ze sklepami internetowymi gdzie testerem jest mniejsza buteleczka (100ml) do kupienia. Ceny ok. 60-200+ złotych trochę dużo jak na test i nie kupienie kota w worku. A co ja zrobię jak chcę kilka perfum wypróbować przed kupnem? Trochę bez sensu. Jakie perfumerie polecicie w Łodzi? Bo właśnie tam się wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie, tester to na ogół otwarta buteleczka perfum, którą sprzedawczynie same wystawiają dla klientów, żeby mogli sprawdzić zapach przed zakupem. do tego masz takie paseczki papierowe albo z cienkiego kartonika, pryskasz na ten papierek z niedużej odległości i wąchasz. zresztą nie martw się, w dobrej perfumerii zaraz podleci do ciebie sprzedawczyni i c***omoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, wszystkie perfumy mają takie buteleczki-testery, więc możesz sobie wywąchać tyle zapachó, ile będziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaa7
Podepnę się pod temat. Czy próbki dotyczą tylko perfum, czy można też sprawdzać zapachy wody po goleniu z atomizerem / bez atomizera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja c***olecam www.perfumeria.in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada na to, ze tylko Douglas lub Sephora. Wszystkie inne odpowiedzi sa nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może przez internet? Ja najczęściej kupuję tu http://www.arabiannight.pl/ i jestem bardzo zadowolona, perfumy są śliczne i takie mało popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herteczka9
Ja również zamawiam przez internet ale wolę ich nie kupować przez allegro. Niestety ale już raz się nabrałam i nie chciałabym kolejny raz zostać oszukana. Co do wartych zajrzenia stron jest to na przykład Skąpiec: http://www.skapiec.pl/cat/102-wody-i-perfumy-damskie.html Gdzie można sobie porównać ceny perfum we wszystkich miejscach i analogicznie wybrać dla siebie tę najlepszą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się zamawiać przez internet, bo mnóstwo tu podróbek. Jeżeli perfumeria sprzedaje perfumy, które normalnie kosztują 400zł za 150, to chyba coś jest nie tak... Wolę poczekać na 20% zniżki w Sephorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja że większość z netu to podróbki, ale i w perfumeriach się niestety zdażają. Ja kupuje od jakiegoś czasu perfumy z allinside.pl i jestem bardzo zadowolona. :) Oryginały, zapach długo się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najrozsądniej kupować tylko w autoryzowanych perfumeriach - ja ostatnio kupiłam wodę toaletową na perfumeriawiki - mają tam przyjazne ceny i dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Zerknij sobie tutaj – http://vivatsklep.pl . Moim zdaniem najlepszy sklep internetowy z kosmetykami. Moja znajoma kiedyś mi go poleciła. Przy zakupach od 99 zł przesyłka jest całkiem za darmo. No i co najważniejsze – mają bardzo duży wybór kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje tobie poszukać perfum dla siebie na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ Tam znajdziesz szeroki wybór perfum. Porównasz sobie ceny perfum które ciebie interesują i sprawdzisz najtańszą cenę. Nie musisz jechać do miasta i tracić czas na szukanie. Wszystko robisz z domu wystarczy wejść na stronę i kliknąć :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do zakupu odpowiedników perfum,zapachy identyczny jak oryginały a znacznie tańsze. Sklep internetowy z takimi perfumami to www.zapachowiec.pl świetny wybór ślicznych zapachów,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie prowadzony sklep z oryginalnymi zapachami masz na https://www.testerownia24h.pl/. Używam od paru dni zapachu Boss Jour – rewelacja :) Duża oszczędność nawet wliczając koszty dostawy. Mam w planie następne zamówienie złożyć razem z siostrą także dostawa jeszcze bardziej się rozejdzie i rozłoży bo na dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Karo
Dnia 3.12.2013 o 00:13, Gość niesmiala mala napisał:

Witam Chcialabym was prosic o porade. Przymierzam sie do pierwszych zakupow perfum w zyciu. Jako ze mieszkam na stale na wsi nie dane mi bylo kupowac drogich perfum w zyciu. Jedynie takie tanie z kiosku czy marketu. Mam zamiar za tydzien pojechac od miasta po swiateczne prezenty. Teraz pytanie do Was, w jakich sklepach stacjonarnych najlepiej kupowac perfumy i wazna sprawa czy sprzedawczynie pozwalaja je otwierac (zeby wyczuc zapach)? Powiem wam szczerze ze sie na tym nie znam, recenzje w internecie raczej nie oddadza tego co wlasny zmysl wechu. Czy mozna w sklepach wyprobowac perfumy? Oczywiscie pomijam markety jak tesco gdzie kazdy "na chama'' otwiera sobie pudelko i psika.

Polecam sklep internetowy z perfumami edp24. Znajdziesz tam mnóstwo zapachów w bardzo przystępnych cenach. Osobiście mogę polecić Ci Antilope Deluxe, odpowiednik Antilope Weil, bardzo podobnie pachnie również do Chanel 5. Mocne, kobiece, eleganckie perfumy. Idealne na wieczorne wielkie wyjścia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem jeden z lepszych sklepów z testerami perfum testerownia24h.pl, bo nigdy nie miałem problemów z przesyłką. A w porównaniu do popularnych aukcji internetowych to ogromna przepaść jakościowa. Nie dostajesz opakowania ozdobnego, ale dobrze zabezpieczoną buteleczkę. Nie narzekam, bo oszczędności praktycznie dwa razy w porównaniu do standardowych opakowań perfum. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja również kupuję w Testerowni24 już kilka razy kupowałem i zawsze wszystko przychodziło bez pomyłek zamówienia czy też złego zapachu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

www.ezebra.pl światna drogeria internetowa. Polecam wszystkich, często zamawiam perfumy, są tanie i oryginalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga

ja perfumy zamawiam tylko z perfumik.pl. Po prostu wiem, że u nich sa oryginalne zapachy i wiem za co płacę. Poza tym czasem też zamówię sobie od nich jakies perfumetki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×