Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylizalam odbyt narzeczonemu

Polecane posty

Gość gość

Najzwyklej w swiecie bylismy pijani, nie kontrolowalismy sie... teraz jest mi troche wstyd .... ja wy sie na to zapatrujecie?? macie opory w seksie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łam się,wiele pań tak robi swtm facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie nadstawię ci swój , zapewniam że słodziutki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaaaaaaaaaaaa
faceci lubicie to ???? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że lubimy,zaraz zostanę oskarżony o gejostwo ale wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulikaka
autorko jak ja ci zazdroszcze ;p mam fiola na punkcie pupy, o***tu itd ale nie wiem jak powiedziec facetowi ze chce mu to zrobic...... ? nie chce zeby pomyslal,ze jestem nienormalna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy tu jakiegoś poetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooc
Nastepnym razem wysraj mu sie na klate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielonka Tyrolska
Wysmaruj go mielonką tyrolską, gwarantuję niezapomniane wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie praktyki coraz czesciej na redtube :)) czemu nie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, to wal na klęczkach do konfensjonału z błagalną prośbą by Ci na wardze/języku nie urosła purchawka pn. brodawczak, który niebawem może zamienić się raka. No, że tyle bezmyślnych cieląt tu na Forum się popisuje głupotą, to przechodzi ludzkie pojęcie, to po prostu ciemnogród, który niebawem wymrze śmiercią w rakowych bólach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie dał bym dziewczynie własnej d**y do wylizania, Ci którzy nadstawiają srakę do lizania to jacyś geje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa24601
wcale nie geje. moj facet i ja lubimy w sexie wszystko wlacznie z tym. nie ma dla nas ograniczen jestesmy jednoscią w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawwe co powie na to twoj kolejny partner :) jak mo oswiadczysz ze lizalaz dupsko dla tego wytauowanego karka z lysa glowa i pusta czaszka :D lepiej dla psa wyliz on ma przynajmnije rozum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To liż dalej jemu o******ce, powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nigdy w życiu nie dał bym dziewczynie własnej d**y do wylizania, Ci którzy nadstawiają srakę do lizania to jacyś geje ! BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB To nie geje(cwele & c***y), to po prostu ciemnogród, który nie kuma co to są bakterie kałowe czy wirus brodawczaka czy HIVa i jakie z takiego bezmyślnego postępowania mogą wyniknąć konsekwencje. Ale cóż tam życie w zdrowiu, jak i tak i tak idzie się do piachu, prawda, bezbożni głupole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wyraz cioota został wygwiazdkowany, przecież nie jest to to samo co piizda!!! Co za debil to gwiazdkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie kontroluję do tego stopnia, zresztą podobnie jak mój partner, że do naszego stałego repertuaru weszło wzajemne rozsmarowywanie na sobie kału, który następnie spłukujemy świeżym moczem. Po takiej grze wstępnej zabieramy się do roboty i jest osstro xD A to wszystko zaczęło się od pewnego namiętnego wieczoru kiedy byliśmy pijani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie poczytaj tępa dziewojo o tym dlaczego nie należy brać g***a do ust i czym to grozi. Co za ciemnota. Bywalcy tego forum to pewnie ci sami którzy kilkanaście lat temu pisali listy do Bravo czy przez pocałunek można zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj nr konta przesle ci na chleb:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj   Wlasciciel
jeste cwelem i nie lize dupska, a ze mi liza i wpychaja penisy, to ch*j mnie to obchodzi, gdyz ja raka nie dostane. Konto niebawem podam, przydadza sie datki na niektorych forumowych debili, by poslac ich do szkol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważna higiena w najwiekszym stopniu i jest OK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Mogę to skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem, kiedyś partnerkę, z którą nie mieliśmy żadnych oporów, ale tylko wtedy, gdy byliśmy po wspólnej kąpieli. Uwielbiałem rozmaitość pieszczot i brak jakichkolwiek zahamowań. Nie było żadnego miejsca na naszych ciałach gdzie nie zawędrowały nasze języki. A jeśli chodzi o bakterie kałowe to masz je wszędzie, nawet na swoim telefonie komórkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
Mogę to skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluana
mój komentasz jest krutki: nie miałam nigdy normalnego orgazmu, a zazdroszczę innym kobietom, dlatego łapię się śmierdzącego anala jak tonący brzytwy i ch*j tam z rakiem czy niemoralnością. Tylko k****a on tesz nie chce jakoś przyjść, a mam jusz 50lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eluana mój komentasz jest krutki: x x x zlap sie za ortografie-bo chyba gowno mozg ci zjaralo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×