Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wylizalam odbyt narzeczonemu

Polecane posty

Gość gość 40
do przedmówczyni: za przeproszeniem gupia c***** i nie przyjdzie, bo dupa nie ma połączenia nerwowego z ośrodkiem rozkoszy w mózgu. Z takiego grzebania w śmierdzącej d***e bez pieszczenia łechtaczki, to taka sama przyjemność jak drapanie za uchem, tylko z tym że to drugie nie grozi sraniem po kostkach ew. brodawczakiem. Drogie cielę, trochę postudiuj anatomii i fizjologii a zrozumiesz, że anal do szkodliwa dewiacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 40
cyt. Eluana mój komentasz jest krutki: x zlap sie za ortografie-bo chyba gowno mozg ci zjaralo GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG Przyganiała motyka gracy.... bystra jesteś jak woda w WC, nie zauważając, że to podpucha dla forumowiczów twojego pokroju. Notabene, w twoim tekście zrobiłaś aż 6 błędów literowych. Oto twoje błędne wyrazy: zlap, sie, ortografie, gowno, mozg, zjaralo, buuuaaahhhaaa przedszkolaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ finezyjne te podszywy Eluany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j****e katole w********ac z tego forum. brodawczak nie ma nic wspolnego z analem-doksztalc sie tepaku. w imie ojca pedofila i jarka wiecznej dziewicy. ksiadz pedofil wsadzi ci c***a w d**e wtedy powiesz ze dostalas objawienia i laski w postaci obfitego wytrysku na ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę smacznego główna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilonka
a ja to lubię :P to znaczy nie lizać ale jak mi liżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna tez lize mi anusa podczas gry wstepnej tak samo jak ja jej. Jest to przyjemne uczucie poniewaz zwieracz jest silnie unerwiony i odpowiednia stymulacja tego miejsca jest mega przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×