Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę stażu z UP co zrobić

Polecane posty

Gość gość

UP chce mnie wysłać na staż do domu dziecka. Nie chcę tam iść, nie nadaję się do tego. Po za tym ja potrzebuję pracy a nie stażu bo za 800zł nie wyżyję. Odmówić nie mogę bo mnie wyrejestrują, więc co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie masz pracy, chyba lepiej wziąć staż i szukaj pracy. Na pewno do końca roku będzie ciężko, bo bilanse... Swoją drogą gardzisz 800 zł, a za siedzenie w domu nic nie płacą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz ten staz, ja dostlam kiedys staz w szkole specjalnej (chodzily do niej dzieci z domu dziecka, z rodzin patologicznych, dzieci z autyzmem, zespolem downa, i inne podobne choroby) tez nie chcialam isc bo sie balam ze sobie nie poradze, bo ja nawet krzyczec nie potrafie, ale bardzo milo wspominam ten staz, bierz go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gardzę 800zł, ale sprawa wygląda tak, że po odliczeniu przedszkola dla dziecka, dojazdów autem (bo autobusem nie da rady) i załatwieniu opieki dla dziecka jeśli staż wykroczy po za godzin przedszkolne zostanie mi na czysto może 100zł. Więc jaki jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na rozmowę kwalifikac. i rób z siebie idiote, jak zobaczą że jesteś idiota to sami cię nie przyjmą, nie martw się. najprostszy i jedyny sposób żeby nie skreśli cię up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak staz BEEEEEEE bo z reguly czlowiek sie opitala, jak sie dogada z pracodawca to wczesniej moze do domu chodzic, co miesiac 2 dni wolnego za 800 zł, a praca jest Z******TA, najczesciej najnizsza krajowa 1180 zl, wymagan miliard, minute wczesniej do domu nie wyjdziesz, o urlop musisz sie wrecz prosic ;/ i roznica tylko 380 zl ... ehhh co za ludzie. lepiej siedziec w domu i pierdziec w stolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam doświadczenie. A jeśli chodzi o różnicę "tylko" 380zł to spójrz na to co napisałam o kosztach i w moim przypadku jest to na czysto 100zł lub prawie 500. to chyba jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tak jak ktoś poradził - musisz źle wypaść na rozmowie i cię nie wezmą. A wy ludzie jesteście beznadziejni. Ona się pytała co zrobić jak nie chce stażu a nie prosiła was o komentarz na ten temat. Wszystko musicie wiedzieć, a czemu nie chce stażu, a pewnie jest leniwa bla bla bla. Jak przekupki na targu! Nie chce to nie chce i nie wasz interes! Swoją drogą też bym nie poszła jakby mi 100zł miało zostać na rękę, bo czas spędzony z własnym dzieckiem jest więcej wart niż 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak ma kobieta zdobyć pracę, nie chce stażu, bo (już wiemy dlaczego), nie weźmie będzie siedzieć w domu = nic nie zarobi + luka w CV. Potem głupie pytania zadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×