Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałyście jaki burak wychodzi z E Chodakowskiej

Polecane posty

Gość gość

jak atakuje od kilku dni osoby, ktore napiszą cokolwiek negatywnego na jej profilu ?> jak traci kontrole nad emocjami ?? ale żenada, kobieta nie znosi sprzeciwu, albo mozna ja uwielbiac albo milczec. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobili z niej bóstwo to jej woda soros a do głowy uderzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ona robiła takie dobre wrazenie .Nie ćwiczyłam z nia, ale wydawala sie bardzo sympatyczna kobita. A tutaj taka słoma z butów, wylewa żale na każde osobe, ktora osmiela sie ją skrytykowac. Wychodzi z niej despotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam inne zdanie, każdy lubi to co chce, a obrażać kogoś, bo.. no właśnie dlaczego obrażać Chodakowską, inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nuie było obrażanie !!! za pierwszym razem ktos zwrócił uwage, ze męski kaloryfer na brzuchu nie jest kobiecy. To walnela kazanie wyraznie zirytowana Za drugim razem , ktos jej wypomnuial ze tygodniowe warsztaty zorganizowala w najdrozszym hotelu jaki tylko mógl byc.To wk****ona odpisywala "dajcie mi lepsza propozycje". Za trze cim razem żaliły sie jakies uczestniczki , ze zrobila 6 godzin treningu za 300 złotych chyba w zimnej hali sportowej, nawet herbaty im nie zaproponowano.To kazala sobie poszukac lepszych zajec Teraz czytam jak przekonuje wszytskich, ze ona nie pluje jadem a jednoczecie zyczy swoim przeciwnikowm, zeby sie uropoli w tych swoich pomyjach. Widac, ze nie znosi krytuki.NIE ZNOSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
eeee...a kto to jest ta chodakowska? ludzie, nie macie innych - SWOICH - problemów? straszne to jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie mam czasu śledzić jej życia, od czasu do czasu spojrze na fp, hmmm czyżbyście nie miały za dużo czasu wolnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jej fb nie sledze, czytam za to pudelka :P wszystko w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od poczatku wiedzialam ze to tylko dla kasy te jej ochy i achy w kierunku zainteresowanych napisalam do niej kiedys jako ze oficjalnie sie deklarowala odpisywac na wszelakie zapytania zapomnijjjj !!!! ze kiedykolwiek odpisala :D kasa kasa kasa i setki naiwniaczek ktore daly sie na to nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym odpisywaniem tez wtopiła ostatnio, bo zapdewniala ze odpisuje wszytskim bez wyjatku.Dziewczyny jej udowodnily, ze np była na rozdaniu Róż GAli i w tym czasie tez odpisywała !!! chyba, ze miała pod sukenka tebleta i rzeczywiscie to robila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam gdy to jej poczatki byly zatem czasu miala dosyc na wszelakie konwersacje chocby grzecznosciowo cos bknela ...no ale po co ? lepiej mydlkowac dooopy wszytskim tym co zainteresowani na powaznie zakupami u niej :D dla mnie taki ktos skoro deklaruje co innego a robi zupelnie co innego jest na przedbiegach juz spalony i sie nie mylilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiedys niemialam nic przeciwko niej tak teraz niedobrze mi jak ja widze. Jest jej pelno wsxedzie, lansuje sie na maksa i luczy sie tylko kasa i bycie w mediach. Jej profil na fb to dno. Niektore metamorfozy sa sxtuczne i bardzo naciagane. Jej teksty sa oklepane i nic nie wnosza. Cwiczenia sa pokaxywane niedokladnie. Mogli by juz ja gdzies usunac bo na prawde dosc jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej cwiczenia sa przede wszystkim nuuudne ! mam poradnik mojej babci z lat 60tych tam sa takie cwiczenia ze Ewa i jej powolne podnoszenie nozek nawet sie nie umywa ! po tych cwiczeniach jesli ktos jest naprawde konsekwentny i wytrzymaly moze schudnac do 10kg w miesiac przy lekkiej diecie i trzymaniu sie zasady jadania kolacji do godz .19stej a Ewcia te swoje memloty moze sobie w buty wlozyc bedzie wyzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×