Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza1976

Rozwód a prawo do dzieci

Polecane posty

Gość Zuza1976

Pod koniec zeszłego roku moje małżeństwo definitywnie się rozpadło. W tej chwili mieszkamy oddzielnie, rozwód w toku. Boje się tylko tego, że już praiwe były mąż zechce odebrac mi dziec****owód? Leczyłam się przewlekle u psychiatry na depresję. Czy to znaczy, że jest podstawa do zrobienia ze mnie wariatk iw sadzie? Miałyscie taka sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_wredna_Mi
A czy prywatnie się leczyłaś, czy państwowo, bo to istotne, jak prywatnie to guzik ci mogą zrobić, lekarz prywatny nie potwierdzi żadnej depresji ani niczego, z teog co wiem nei ma takiego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała-głupia-Mi - w takiej sytuacji zasięga się opinii biegłego sądowego ;) Możliwe jest także przeprowadzenie badań klinicznych na zlecenie sądu. Jeśli zachodzi obawa o bezpieczeństwo dziecka - to jest spora szansa że ojciec przejmie bezpośrednią opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1976
Jezu, to znaczy, że moga jednak mi zabrac dzieci? Sama mam iśc do tego biegłego czy jak? Mogę go wybrać? Jakoś sięprzygotowac? jesli znasz temat to bede wdzieczna za wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj, co druga osoba ma depresje i nikt jej dzieci nie odbiera. Co druga matka cierpi na baby blues i sie leczy. Glowa do gory, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegłego wybiera i zatrudnia sąd. Wszystko zależy od aktywności strony przeciwnej. Jakie zgłosi zarzuty i o co będzie wnosił i jakich argumentów użyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1976
Tu nie chodzi o baby blues albo de[presje poporodową tylko o udokumantowaną wieloletnią chorobę. jak ma msie teraz bronic w sadzie? Wszystko można wyciągnąć i obrócić przeciwko człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się zajmował/zajmuje dziećmi w czasie twojej choroby? Czy jesteś już wyleczona? Musisz wykazać że opieka sprawowana przez ciebie nad dziećmi nie będzie ze szkodą dla dzieci - ani w sferze materialnej, ani opieki fizycznej, ani w sferze psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×