Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie o niemowlę półroczne POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Czy malutka może dostać już serek naturalny z mrożonym owocem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak naturalny z mrozonym ? wychodzi na to ze i serek mrozony :) w wieku okolo 5 miesiaca wprowadzamy pokarmy nie dosmaczane czyli najlepiej te takie specjalnie przeznaczone dla maluchow w sloiczkach na poczatke nie od razu duza ilosc a kazdego dnia o lyzeczke wiecej w sloiczkach sa tez deserki :) zatem moze lepiej zacznij od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki pisze z małą na rekach i tak wyszlo faktycznie ;) Ona jest strasznie wybredna mleczka juz za bardzo tez nie chce pic :( dlatego ten serek naturalny czyli jescze nie moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdurniałAS??????? produkty mleczne podaje sie dopiero po ukończeniu ROKU !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po roku to się wprowadza mleko krowie w czystej postac***przetwory wcześniej. Ale 6 mcy to jeszcze za wcześnie, daj jej kaszke na mm, sincal, jeśli wprowadzalas gluten to możesz dac manna na mm. Mojej córce tak przmycalam mleko, bo też się zbuntowała jak miala pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko kobieto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście *sinlac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kaszka sinlac jest bezsmakowa tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z hippa jest po 6 miesiącu deser jogurtowy z owocami; wczoraj dawałam synkowi (6mcy), ale pluł i nie chciał tego zjeść; a sam w sobie jogurt naturalny to chyba po 7 miesiącu, nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,sinlac to sam cukier. Przetwory mleczne sa od 11 miesiaca. W sloiczkach i owszem pojawiaja sie ale sam producent mowi,zeby kierowac sie wlasnym rozumem i ew.kierowac sie schematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×