Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady Daga

w kropki bordo

Polecane posty

Gość Lady Daga

Hej Frajerzy i Nudziarze:-D Stać Was na bardziej interesujące gadki?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Daga
Takie maruderstwo tylko to pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą . Kręcąc mordą i rogami gryzła trawę wraz z jaskrami . "Czarna krowo ,nie kręć rogiem , bo ja pieróg jem z twarogiem : gdy tak srogo rogiem kręcisz , gryźć pieroga nie mam chęci ." "Jedz bez trwogi swe pierogi , nie są groźne krowie rogi . Jestem bardzo dobra krowa rodem z miasta Żyrardowa . Raz do roku w Żyrardowie pieróg z grochem dają krowie . Więc mi odkraj róg pieroga , a o krowich nie myśl rogach . Ja ci również radość sprawię : Jaskry ,które rosną w trawie, zręcznie c***ozrywam mordą , czarrną morrdą w krropki borrdo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersja dla niewymawiających R
Ciemne duże cielę je i paszczą miele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą. Krowa była w kropki, trawa szmaragdowa gryzła trawę szmaragdową nakrapiana krowa. Mowa-trawa, trawa-mowa, jakie mleko daje krowa? Szmaragdowe? Nie! Nakrapiane? Źle! Jakie mleko, jakie mleko daje czarna krowa? Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą. Siedział kocur w rowie, przyglądał się krowie, bure ślepia w krowę wlepiał, czekał na odpowiedź. Czarna krowa w bordo kropki dała mleka cztery skopki. Mleko było zdrowe, a skopki litrowe. Jaki kolor miało mleko? Zapytajcie krowę Mowa-trawa, trawa-mowa, jakie mleko dała krowa? Szmaragdowe? Nie! Nakrapiane? Źle! Białe mleko, białe mleko dała czarna krowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Daga
c****** :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że marudzenie na temat marudzenia to jest takie samo marudzenie jak to marudzenie na temat którego się marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×