Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mac_iej

Jaki czajnik tradycyjny

Polecane posty

Gość Mac_iej

Drogie Panie, W związku z tym, że obecny czajnik firmy Hoffner po około roku wypełnił się w środku rdzą, poszukuję solidnego, trwałego, szybko nagrzewającego się sprzętu zamiennego. Oprócz wymienionych cech, ważne również by rączka się nie nagrzewała (albo chociaż nie parzyła dłoni), gwizdek chętnie na zawiasie (nie taki zdejmowany, bo zginie prędzej czy później). Wśród dostępnych w sieci i sklepach same firmy o nieznanych nazwach. Czy już naprawdę nie ma nic z solidnych firm? Philips, Zelmer, Tefal itd produkują garnki, ale już czajnika nie uświadczysz. Czy istnieje jeszcze prawdziwy producent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myślałeś może o czajniku elektrycznym? sama kiedyś używałam tradycyjnego, ale od czasu jak kupiłam sobie elektryczny to o wiele szybciej i wygodniej mi się gotuje wodę. a jak patrzę na rachunki to wcale aż tak dużo prądu nie zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninnek
Każdy ma różne potrzeby, ale też się przekonałam do czajnika elektrycznego, szczególnie, że w moim Philipsie (konkretnie mam HD9384) mogę zdecydować ile woda ma mieć stopni. A to się przydaje jak ktoś pije dużo herbat, bo większości z nich ze względu na oczekiwany smak nie powinno się zalewać wrzącą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac_iej
Jednak jestem zwolennikiem tradycji... Czyli nie ma szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DeLonghi nie produkuje klasycznych przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory wybór czajników znajdziesz na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ są tam oferty produktów z różnych sklepów internetowych i można kupić dużo taniej. Wszystko w jednym miejscu i w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×