Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupilyscie swoim dziciom na mikolaja

Polecane posty

Gość gość
Nic, maja paczki w przedszkolu i dziadkowie kupili lego duplo zagrode. Wole kupic cos bez okazji bo jak corka dostaje na raz za duzo zbawek to sama nie wie czym sie bawic.chyba ze liczyc kupno sukienki na przedstawienie przedszkolne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tylko rozga będzie, mi brak już sil na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twilight sparkle z my litle pony i lampke nocna LED na sciane z minnie mouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj linka do lampki nocnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge podac linku bo ten sklep nie prowadzi sprzedazy przez internet, poza tym to nie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam pomyslu co kupic mojej 5 latce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5latki to chyba teraz manie ferby maja albo monster hai( nie wiem jak sie pusze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monster higt. o wlasnie cos z tym motywem moze lalke jej kupie. ale to chyba drogie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie monster high? ;) ja kupilam 2,5latkowi duzy tor z garazem Wadera. Pod choinke kupie mu tylko jakas drobnostke, bo dostanie od innych prezenty, a tez wole mu 'stopniowac' prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie książeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monster high ;) ja mojemu 1,5 roczniakowi kupiłam jeździk z klubu przyjaciół myszki mickey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliy
to mikołaj nie przyjdzie do dzieci tylko same kupujecie? ale lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje jeszcze w brzuszku ale kupilam mu juz body a dzieciaczka z rodziny kupilam : starszaka puzzle i ksiazeczki do nauki szlaczkow i liczenia a malucha kupilam body i gryzaki :) lepiej pod choinke kupic cos porzadnego teraz to tylko drobiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jajaja
mój chłopak jest chrzestnym chłopca który w grudniu będzie miał 3 latka i ten mały ma też siostrę która ma 11 lat i kupiliśmy im puzzle, dla niego takie 3+ smerfy (24 puzzle) a dla niej też tylko 9+ i właśnie z tym motywem "monster high" (260 puzzli) i słodycze typu milka i kinder (nie jakieś podróby itd) i jakieś owoce się dokupi- moim zdaniem full wypas, ja takich prezentów jako dziecko nie dostawałam, inne były czasy każdy dorosły to wie. Teraz dzieci są nadomiar rozpieszczone. I dodam że ponad 50 zł na jednego się uzbierało w momencie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma 18 miesięcy i kupilismy jej tableta firmy vtech - komputer myszki miki - klocki oraz stolik na klocki firmy mega bloks. Dodatkowo będzie miala zestaw fryzjerki z suszarka itd oraz zestaw lekarza. Wzielismy również jej zestaw do malowania woda oraz tablice do rysowania. To nasze jedyne dziecko i mieszkamy zagranica. Wydalismy okolo 150 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu nic nie kupuję, najwyżej dorzucę się do prezentów dziadków, uzupełnienie zestawu itd. W przedszkolu ma Mikołajki, nie wiem co będzie ale będzie "prezent", a on taki typ że wystarczy mu ładnie zapakowane pudełko i ciasteczka w środku i skacze z radości. Zabawek ma dość, nie widzę potrzeby kupować kolejnej skoro tego nie potrzebuje tylko dlatego że akurat 6. grudnia jest, ukochaną ciastolinę kupuję mu na bieżąco, podobnie jak plakatówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma 2 lata i kupilismy jej bohaterów z bajki Stacyjkowo wraz z torami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja trzylatka jest tak niedobra, że powinna dostać co najmniej dwumetrowa rozge :) a na poważnie to dostanie mini perkusje, bo ma świra na tym punkcie. Od rana do wieczora chodzi z pałeczkami i wali we wszystko co się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Córka ma 18 miesięcy i kupilismy jej tableta firmy vtech - komputer myszki miki - klocki oraz stolik na klocki firmy mega bloks. Dodatkowo będzie miala zestaw fryzjerki z suszarka itd oraz zestaw lekarza. Wzielismy również jej zestaw do malowania woda oraz tablice do rysowania. To nasze jedyne dziecko i mieszkamy zagranica. Wydalismy okolo 150 euro. Biedne to dziecko :( Dosc ze dostalo tableta w tym wieku,to jeszcze najgorsze badziewie na rynku Suszarke i lekarza zastompilabym czasem z rodzicami a nie 150 euro ,ktore jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Córka ma 18 miesięcy i kupilismy jej tableta firmy vtech - komputer myszki miki - klocki oraz stolik na klocki firmy mega bloks. Dodatkowo będzie miala zestaw fryzjerki z suszarka itd oraz zestaw lekarza. Wzielismy również jej zestaw do malowania woda oraz tablice do rysowania. To nasze jedyne dziecko i mieszkamy zagranica. Wydalismy okolo 150 euro. Biedne to dziecko :( Dosc ze dostalo tableta w tym wieku,to jeszcze najgorsze badziewie na rynku Suszarke i lekarza zastompilabym czasem z rodzicami a nie 150 euro ,ktore jest duza kwota ,gowno warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szaleje z kasa bo nie naleze do bogaczy, ma 10 mcy wiec nie rozumie co to mikolaj i dostanie dopiero pod choinke, zlozylismy sie razem-my, moi rodzice i moi dziadkowie i tesc na jezdzik chicco 4w1. podobno tesciowa ma przyjechac na mikolaja i mu cos dac ale ja w to nie wierze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od 150 euro cos cieniutko jak na jedynaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 18 lat dostał juz wczoraj telefon nowy Lg plus w piątek pieniądze -córka półtora roku -kupiliśmy jej smoby -tefal duża plus toster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia smoby-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 3 lata, na Mikolaja dostanie sterowane auto, trzy dni potem ma urodziny i dostanie łyżwy-rolki a pod choinkę to już więcej drobiazgów: resorowki Care, zestaw do plasteliny, kolejkę elektryczną i nie wiem co jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilismy synkowi samochod sterowany a teraz sie zastanawiamy co pod choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodszy już dostał garaż ,jutro jeszcze do skarpety wrzucę jakieś słodycze ,starszy chce doładowanie do telefonu za 50 zł i też słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas się na Mikołajki daje tylko drobiazgi a pod choinkę droższe prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jak u gościa wyżej zawsze na Mikołaja dostawalismy drobiazgi dopiero na Boże Narodzenie były prezenty na wypasie ;) Tradycje rodzinna wprowadziłam również u siebie w domu, dlatego młody lat 2,5 na Mikołaja dostanie 2 ksiązeczki + kolorowanke z rebusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×