Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co kupilyscie swoim dziciom na mikolaja

Polecane posty

Gość gość
Ta tradycja chyba zależy od regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam chrześniakowi tor moto turbina z hot wheels - 4 lata Chrześnicy - lalkę Barbie co można nagrywać głos - 6 lat Siostrzenicy- pościel z kubusiem puchatkiem i prześcieradło - 1 rok Siostrzenicy męża- koraliki do robienia bransoletek, naszyjników, pościel z disneya - 5 lat Siostrzeńcowi męża - dajemy 100 zł Każdy prezent kosztował w granicach 100 zł +/- 20 zł, zawsze robimy tak żeby było sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu prawie 5latkowi scrabble bo marzył o nich, liczydło, kredki, zegarek, portfel, 2 auta. No i slodycze wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wciąż poszukujecie świątecznego prezentu dla swojego dziecka, to musicie wiedzieć, że dziś Toys”R”Us wypuściło nową gazetkę z promocjami! Obniżki trwają od 5 do 11 grudnia. Jest jeszcze więcej ciekawych ofert. Tym razem można znaleźć m.in. pojazdy zdalnie sterowane tańsze o 150 zł, wszystkie zabawki z serii Monsuno tańsze o 40% a przy zakupie kultowych kloców LEGO cena drugiego, tańszego, zestawu obniżona jest o 30%. Jeżeli jeszcze nie odwiedziliście najbliższego sklepu Toys”R”Us to nie zwlekajcie za długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My najpierw napisałysmy list do Mikołaja zebym wiedzila co kupic.I tak niezmiennie od 2 mc na pierwszym miejscu jest piesek chi chi love.dodatkowo kupilismy klocki lego.karty czuczu.W przedszkolu bedzie rowniez mikołaj.Dostanie pewnie cos od cioteczek i dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka - 1,5 roku: 4 ksiazeczeki, drewniane klocki ze zwierzatkami i literkami, drewniane puzzle i zółw grająco-migajacy do pchania chyba firmy smiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka chrzestna 1212
Mojemu 6 latkowi kupilismy autko kula hotweels i autko które jeździ pionowo tez hotweeles. a córce 10 letniej gre planszową jaką chciała i ksiiązkę z ulubionymi bohaterami.Natomiast pod choinke synek marzy o grze na konsole fifa14 więc rodzice i teście kupią, a córce torebkę z ulubionymi bohaterami o której też marzy. Powiedzcie mi jeszcze czy kupujecie chrześniaką prezenty? bo ja mam 4 chrześniaków plus jeden ma starszego brata i jakbym chciała kupić im chociaż drobnostkę i słodycze to wyjdzie i tak ok.30-40zł plus prezenty dla moich szkrabów.Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemZwielkopolski
6 grudnia dajemy dzieciom tylko słodycze. 24 grudnia od Gwiazdora córka (3 l ) dostanie klocki JDLT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goździk z kujaw
Moja córka 2,5 letnia dostanie puzzle z kubusiem puchatkiem, soczek i czekoladowego mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez na Mikołaja kupuje się symboliczne prezenty. Kupie jakieś słodycze i kilka paczek naklejek z piłkarzami, bo u syna w szkole jest na to szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 3 letni synek na Mikołaja dostanie puzzle, książeczki o Mikołaju, film o Mikołaju na DVD i słodycze. Pewnie coś dziadkowie jeszcze doślą ale to raczej symboliczne prezenty będą. W przedszkolu robią prezenty i na zebraniu widziałam,że chłopcy dostaną puzzle oraz samochód. A pod choinkę zrobiliśmy z dziadkami zrzutę i dostanie wypasionego quada. Jeden prezent ale za to porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezenty kupujemy na święta, córce 4 latka bransoletkę i mikołaja z czekolady. Powiem Wam szczerze że gdybym miała kupić coś większego to nie wiedziałabym co te zabawki w dzisiejszych czasach są takie badziewne niby tyle tego jest a nic konkretnego, - plastikowe koniki koszmarne lalki,w zeszłych latach postawiliśmy na materiałowy zestaw lalki domek autobus farma Fishera klocki i to są naprawdę fajne zabawki, którymi córa bawi się od 2 lat a nie leżą zakurzone w kącie. - na gwiazdkę postanowiłam córze uszyć sama lalkę ubranka do tego również własnoręcznie robię jej różdżką koronę i tiulową spódnice + jeden badziew reklamowany w tv który sama wybierze - co pozwala uniknąć ciągłego pytania mamo kupisz mi to czy tamto wie że musi zdecydować się na jedną rzecz i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie u mnie takze tylko slodycze do buta i tyle:) a na gwiazdke to roozne prezenty planuje bo w sumie duzo dzieci bedzie:) mniedzy innymi dzdzownice fisherprice'a, owieczke z bijacym serduskziem chicco, i projektor gwiazdek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ja dla córki kupiłam smartwatcha z garetta za namową znajomych których dzieci takie mają i mam nadzieję, że jej się spodoba bo z tego co słyszałam sprawdzają się te smartwatche super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×