Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bianka02

6 grudnia wielka zmiana mojego życia PAMIĘTNIK

Polecane posty

Gość Bianka02

Witam wszystkich. Postanowiłam poprowadzić tu pamiętnik mojej przemiany. A czeka mnie sporo pracy bo mam około 15 kg do zrzucenia. Postanowiłam, że będę jeść 5 małych posiłków dziennie i ćwiczyć. Zapraszam wszystkich, którzy mają zbędne kg do zrzucenia i są równie zdeterminowani jak ja. Kilka słów o mnie: wzrost:161 waga 64 cel 1 : 60 kg cel marzenie: 49 kg wiek: 19 lat Mój prezent na 6 grudnia? Ropoczęcie skutecznej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompot agrestowy
planujesz anoreksje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie :P Zobacz ile mam wzrostu, poza tym jestem z tych "drobnokościstych". Zresztą jak wcześniej np przy 55 kg będę wyglądać fajnie to z odchudzaniem KONIEC i tylko rozsądne odżywianie, by się znowu nie roztyc. Poza tym mniej niż 1200 kcal dziennie jeść nie będę, bo odchudzanie mam w planie przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jesteś pusta i mało kreatywna że nie umiesz wymyślić własnego tematu tylko powielasz czyjeś? Qqa założyła zadziwiająco podobnie brzmiacy temat 1 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
161 i cel 60 kg ooo f**k ja mam 160 i ważę 47 kg i wyglądam po prostu szczupło nie jak anoreksja, mam piersi rozmiaru C, tyłek, wszystko jest na miejscu. ale przy tym wzroście jak bym ważyła 60 kg wyglądała bym przecież jak kulka. masakra dziewczyny jak wy się zapuściłyście !!!!!!!!11 mam 28 lat i moja waga nie ruszyła się od 19 roku życia. 60 kg i jeszcze was to cieszy? nooooo to super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, a sprawdź Ty forum vitalia kropka pl czy jakoś tak. tam się dziewczyny odchudzają i zdrowiej jedzą w normalnej atmosferze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Cel i postanowienie fajne ale nie ma co sobie ustalać konkretnej wagi tylko trzeba patrzeć w lustro i sprawdzać poziom tkanki tłuszczowej. Będziesz ćwiczyć więc mięśnie urosną a mięśnie warzą 4 razy więcej niż tłuszcz przy tej samej objętości :) Mi kobieta u której zajmuję się maluchami zachwalała preparaty odchudzające Forever Slim, nabyłam od niej pierwsze opakowanie w upominku a też można je kupić na allegro. Jako że najskuteczniej jest przyjmować je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 opakowania w promocyjnej cenie. Jeszcze dodatkowo zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I takim sposobem w miesiąc spaliłam 9 początkowych kilogramów ;) A z ruchu to tyle co wyprawy z maluchami którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Poprzednio byłam na samej zdrowej diecie ale wcześniej nie było takich rezultatów ;) Tabletki zostały dopuszczone do obrotu na terenie Polski przez głównego inspektora sanitarnego. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×