Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla żony

Polecane posty

Gość gość

Co dajecie w prezencie bożonarodzeniowym swoim żonom? Ile wydajecie pieniędzy? Szukam pomysłu na oryginalny podarunek dla żony. Czy ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent gwiazdkowy dla najbliższych ceniących wysoką jakość i klasykę serdecznie polecamy ekskluzywny zestaw win www.sklep-wina.pl/3097,u-stlp-nnieznej-g-ry.html , który z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biżuteria srebrna/złota lub skórzana, dobra torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy pomysł na prezent,ale równie fajnie byłoby podarować żonie coś z odzieży bo to zawsze trafiony prezent dla kobiety,zobacz tutaj www.WszystkozAmeryki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiusz1234
Ja swojej kupiłem czytnik e-booków ostatnio na urodziny i jest zachwycona. Co prawda się wykosztowałem, bo wybrałem czytnik PocketBook Touch LUX HD, z podświetleniem LED, 15,24 cm (6"), biały, który i tak znalazłem najtaniej w sklepie www.conrad.pl, ale było warto. Ciągle go używa, prezent się bardzo sprawdził, radość była szczera. Jeśli żona lubi czytać, to nie ma lepszego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałabym dostać coś z biżuterii, to chciałabym srebrne kolczyki albo bransoletkę z z Apartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majzuz
Polecam każdemu personalizowana bizuterię! rewelacjny efekt i pomysł na prazent z praktycznie dowolnej okazji. Jestem bardzo zadowolona klientką;) http://www.artess.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebini
Też lubię biżuterię, ale chciałabym dostać coś z My Way Jewellery bo mają fajne nowoczesne wzory i jakościowo są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz_Z
Moja żona nie chce nigdy żadnych świecidełek ani bielizny. Mówi, że sama może sobie to kupić. Za to lubi bardzo rzeczy praktyczne a przy tym mają być ładne. Parę miesięcy temu znalazła sklep www.homus.pl i chce, żeby na prezenty kupować jej coś od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherina87
Ja jako zona chciałabym dostawać praktyczne prezenty ale takie których będę używać na co dzień, a nie od "Świeta". Ostatnio dostałam super słuchawki Kruger&Matz i nie rozstaje się z nimi i właśnie takie prezenty lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
biżuteria :) wybadaj jaką lubi i upoluj coś pięknego, dużo inspiracji na pewno znajdziesz w sklepie z biżuterią z kamienii szlachetnych http://www.jubilea.pl/ sama często się w nim zaopatruję w piękne cacuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką masz żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskaa11
fajną biżuterię też na rosebelle możesz znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat bożonarodzeniowy w sierpniu? Zastanówcie się z tym odkopywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może elegancki ei stylowe obuwie lub odzież to dobry pomysł na prezent dla żony,co o tym sądzisz? Na pewno znasz jej gust i wiesz z czego najbardziej się ucieszy,, możesz też sprawdzić na BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym prezentem będzie ekspres do kawy na kapsułki. To świetne rozwiązanie jeśli zona nie umie żyć bez porannej kawy :) Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu. Ostatnio widziałam takie ekspresy na espozywczak.pl w niższej cenie niż zazwyczaj. Możesz tam zajrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×