Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36 dc okresu brak negatywny test prosze o rady

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Mam niewyjaśnioną sytuację. Może któraś z Was miała podobnie - dziś jest mój 36 dc. Cykle 31. Owulacja prawdopodobnie w 22 dc. Niestety test wyszedł negatywny. Jest nadzieja że jeszcze może okazać się że jednak ciąża będzie? Czy raczej można ją wykluczyć? :( Kiedy u Was najpóźniej test wykazał ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądralującaMARIOLA
Moim zdaniem gdybyś była w ciąży to test wykryłby obecne w organizmie hormony hcG już w 10 dni po domniemanym zapłodnieniu, czyli u Ciebie w 32 dniu cyklu. Jeśli dzisiaj jest twój 36 dc i nic nie wyszło to wątpię że jesteś w ciąży. Chociaż nie wiem- test był wykonywany z moczu porannego? W takim przypadku wynik jest miarodajny. Jeśli zaś robiłaś wieczorem to powtórz rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 dni po test mógł być niewiarygodny, wtedy ewentualnie beta, choc i ona nie musiałaby wyjść na 100%, powtórz test, a najlepiej idź na hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy były wykonywane w 33 dc i 34 dc. W środku dnia.. Dziś wykonałam test ponownie.. I niestety nic.. Mąż spojrzał ale po godzinie na test i jest szara kreska, tzw. cień.. Ale po godzinie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro pójdę na betę napewno. Ale czy na cafe znajduje sie kobieta ktorej pozno test był pozytywny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 to jest w granicach normy, lada dzien dostaniesz albo idz do lekarza to c**przepisze cos na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym go wolała nie dostać :-) I liczę na cud..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test negatywny wiec ciazy nie ma, pewnie dostaniesz luteine na wywolanie okres,ja w 45dc nie mialam@ i myslalam ze ciaza a tam nic, po prostu nie mialam, te same cykle to co ty identycznie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cykle 31 dniowe, wcześniej 33 dniowe. Od operacji cykle mi się skróciły i wynosiły 31 dni. Drugi cykl starań.. Jestem po poronieniu i ciąży pozamacicznej z kwietnia.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie nie jesteś w ciąży. Ja miałam cykle 30 dniowe. po staraniach w dniach 14-20 zrobiłam test w 30 i 32 dniu cyklu - w obu przypadkach były 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i 37 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo przeżywałam w tamtym cyklu :) 36 dc i nic, a testy negatywne. Ciąży nie było, @ przyszedł. Myśle że na ciążę nie masz szans, weź luteinę i czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to szkoda.. Dla pewności jade zaraz wykonać badanie bety HCG z krwi.. :-( Bo nadal tli się we mnie nadzieja że do zapłodnienia doszło później i dlatego testy nie wychodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trać nadziei kochana. ja mam cykle 28dniowe, test robiłam w 30,31,32 dniu i nic, negatywy. aż piwka się napiłam ale coś nie wchodziło, powtórzyłam w 35dniu i 2 kreseczka słabiutka a teraz mam już 2-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za słowa otuchy.. Właśnie nadzieja u mnie dalej się tli zwłaszcza że @ nie ma i temperatura się utrzymuje.. Przekonam się o 16ej, bo beta mi prawdę powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki żeby to jednak było to :) a delikatna kreseczka nnawet po godzinie może oznaczać ciąże. mi również nie wyszła od razu. najwidoczniej mój organizm wytworzył mało hormonu, może Twój również. Napisz później po becie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, dam znać.. Zaczynam wariować od tego.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak jestem w ciaży :D Beta wynosi 17 iu/ml!!! Początek!!! :D:D:D Chodzę nad ziemią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie u mnie podobna sytuacja, 36dc brak @, test robiony w 34 dc był negatywny, pobolewa mnie troszkę brzuch i głowa( z resztą ona to już kolejny dzien pod rząd)Jutro wyniki bety, czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem co sie jutro okaze, ciezko powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×