Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta Elite Fitness

Nowe STUDIO FITNESS w Krakowie

Polecane posty

Gość Marta Elite Fitness

Hej, Jeżeli przytłacza Was atmosfera przepełnionych fitness klubów molochów, a równocześnie pragniecie trenować na najnowszym sprzęcie, w komfortowych warunkach i kameralnej amosferze, to polecam Wam nowe studio fitness ELITE FITNESS przy ul. Dekerta 24 w Krakowie, budynek Diamante Plaza. Klientami klubu są głównie pracownicy pobliskich korporacji: Delphi, AON Hewitt, Sisco, ale również mieszkańcy Podgórza i studenci z Krakowskiej Akademii (dawniej KSW). Grafik zajęć znajdziecie na www.elitefitness.pl A Wy? Jak wyobrażacie sobie warunki do idealnego treningu? Pogoda za oknem coraz mniej dopinguje do poprawy kondycji i formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaStanka
Ja byłam i polecam!! Skończył mi się karnet w Pure i po wykorzystaniu darmowego wejścia, kupiłam karnet w Elite Fitness! Nigdy już nie zrezygnuje z Elite! Mam dość tego przepychu w dużych klubach gdzie wszyscy tylko nastawieni są na lans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martyna
Ja też byłam w Elite Fitness na zajęciach z TRX z Pawłem, mega zajęcia mega prowadzący. Polecam każdemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM Madlen
W Elite Fitness, jest naprawdę przemiła kameralna atmosfera- na sali ćwiczeń mega power!!! Teraz chodzę już bez ograniczeń bo respektują kartę multisport! Elite Cross z Michałem - bezbłędny wycisk - a po nim atak endorfin! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×