Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sylwester

Polecane posty

Gość gość

Polećcie dobrego szampana na Sylwestra. Jakie dania można przygotować na ten dzień dla 10 osób? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cin cin bianco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piers z kurczak ze szpinakiem i ziemniaki w waflu albo karkowke z ryzem moze jakas zapiekanke makaronowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakk21
Ja znalazłam fajne potrawy i drinki oraz wiele porad na www.wymarzonysylwester.pl . Bardzo ciekawy jest artykuł na temat prostych i szybkich potraw sylwestrowych oraz ciekawe propozycje drinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakk21
Ja znalazłam fajne potrawy i drinki oraz wiele porad na www.wymarzonysylwester.pl . Bardzo ciekawy jest artykuł na temat prostych i szybkich potraw sylwestrowych oraz ciekawe propozycje drinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie pizzerinki (male pizze) z roznymi farszami np z salami, szynka, serowa i warzywna krokiety z serem i pieczarkami koreczki (papryka, ser zolty, ogorek) salatka z zupek chinskich, kukurydzy, usmazonego pikantnego kurczaka male kanapeczki ciastka, chipsy na szampanach sie nie znam, ale pewnie typowy ruskacz bedzie, tak symbolicznie co by jakies babelki sie pojawily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa322
u mnie sylwester będzie dosyć rodzinny i wśród znajomych, a teraz właśnie poluję w necie na ciekawe drinki na bazie żubrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak tak, drinki na bazie żubrówki poszukiwane! :D Podłączam się :P Szampana nie polecę, bo za nim nie przepadam. Ale co do jedzenia: - sałatka z brokułem i tortellini - tarta wszelkiej maści (np z boczkiem i cebulą albo szpinakiem i fetą, z cukinią albo suszonymi pomidorami i łososiem). Tarta jest o tyle fajna, że możesz podać ją na ciepło, ale jeśli wystygnie, jest też smaczna na zimno :) - czosnkowe bagietki jako dodatek do sałatek - bogracz na ciepło, po północy - idealny pod wódeczkę - rybka w galarecie - karkówka pieczona (smaczna też na zimno) Opcji jest strasznie dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aworm
szampana i driny to masz często w cenie imprezy, na którą idziesz. Polecam np. portal http://www.sylwestrowy.pl - jest tam sporo propozycji, gdzie alkoholu jest morze. Do koloru do wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies salatki, koreczki, male kielbaski, skrzydelka, zapiekanki, pizza... takie rzeczy co stoja na stole i goscie sami moga sobie nakladac na talerze wg uznania. poszukaj w necie inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×