Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mietowa

Jak byscie zareagowaly

Polecane posty

Gość mietowa

Poznalam fajnego kolesia w piatek. Troche pogadalismy, wydawal sie z***biscie mily, na dodatek podobal mi sie rowniez z wygladu. Wysiedlismy na tym samym przystanku i wymienilismy sie numerami telefonow. Powiedzial ze zadzwoni w sobote, moze gdzies wyjdziemy czy cos, mowie pewnie, bede czekac. Wieczorem pisalismy jeszcze. Nie zadzwonil w sobote, wiec wieczorem napisalam o co chodzi. Odpisal ze przeprasza, ale byl w pracy. Olalam temat, stwierdzilam ze nie to nie, nie ma problemu. Nagle przed chwila napisal mi ze "we should have passionate sex ;)" (mieszkam od niedawna w usa) znaczy w dokladym tlumaczeniu 'powinnismy miec namietny seks'. Jak zareagowac? Dodam on ma 21 lat ja 16. Koles wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Cię... hmmm... zaliczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
dzieki ;d wykaz sie nieco wieksza kreatywnoscia i powiedz co mam robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś go "zgasić" , chyba, że chcesz tego?;) Zależy od różnych czynników, czy podoba Ci się, czy chcesz z Nim być? Czy jest Ci obojętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
chce z nim byc? Wydaje mi sie ze jak juz mnie zaliczy ta opcja nie bedzie wchodzic w gre :p zirytowalo mnie ze jest taki bezposredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc, musisz mu "ładnie pojechać".. krótko i na temat.. aby zrozumiał, że z Tobą nie tak szybko... - wtedy czekać na jego krok, jak mu zależy na seksie nie będzie tracił na Ciebie czasu.. jeśli zostanie... tzn, dalej będzie się starał.. to... będzie wyglądało całkiem przyzwoicie z Jego strony... choć? Hm, ile się znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
Dwa dni xd napisalam mu 'dont masturbate yourself' . wystarczajaco pojechalam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy... ale jednak lepiej jakbyś mu napisała coś w stylu.. że nie śpieszy Ci się do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
gdybym napisala ze mi sie nie spieszy to przeciez tym bardziej by mnie olal bo jakas swiatobliwa sie znalazla. No i to jest stwierdzenie, nie zgasiloby go. no dobra, trudno, gdy odpisze to powiadomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem... Jeśli facet sprytny to dalej będzie drążył temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
o to mi chodzilo i mam taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczegooo? :D Choć nie ma się co dziwić facetowi, pewnie spragniony seksu.. ale niech poczeka sobie, bardziej doceni. Nie ma co mu ułatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie durna k***a odmózdżona? Obcy facet z którym raz w życiu rozmawiała wali jej smsem że chce ją w******* a ta się jeszcze cieszy i zastanawia jak to rozegrać :D Zgódź się to na drugi dzień dostaniesz 100 takich smsów od jego kolegów i ich kolegów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie unos sie bo zawalu dostaniesz xd nie masz swojego zycia, ze na cudze tak bardzo emocjonalnie reagujesz czy jak? akurat chyba koles zalapal moje poczucie humoru i moze pojdziemy gdzies na kolacje zanim go zalicze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak, bo mialam napisac jak odpisze. a wiec, 5 minut temu jego: 'nah ill wait for you ;)' moge mu napisac 'good choice' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumacz od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
hahahha, oks, napisal 'niee, poczekam na ciebie' jak mu odpisze 'dobry wybor' to bedzie okej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napisała " jak wolisz... :) " choć mówię, ja bym tak napisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
napisalam 'twoj wybor' xd troche twojego troche mojego, w sam raz ;d czekaj, pisze ciagle z ta sama osoba czy to twoj pierwszy komentarz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas z jedna osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhahahahahah matko, wydawal sie taki spoko, a jest gorszy niz pozostali xd albo to w tych stanach takie zacofanie ;d patrz : czy chcialabys mnie miec? Pokochasz to, obiecuje. Bedziesz moja krolowa ;) No przeciez padne zaraz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
zapomnialam sie podpisac pod ostatnim postem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, każdy facet jest taki sam.. tak na prawde. ^^ Jemu hormony szaleją pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
ale gdyby sie troche zalozmy postaral, odczekal troche, pisal, pokazywal ze mu sie podobam czy cos to byloby inaczej. teraz czuje sie powinnam sie troche z chlopaka pozbijac. 21 lat i nie wie jak sie po ludzku do podrywania zabrac. a fakt ze moglbyc po jakiejs imprezie i nie panowal nad soba do konca go nie usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak...myślał, że mu podasz wszystko na tacy.. no cóż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i jak sprawy się mają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest idiotką: "Nie unos sie bo zawalu dostaniesz xd nie masz swojego zycia, ze na cudze tak bardzo emocjonalnie reagujesz czy jak?" ktoś się z niej śmieje a ta z takim tekstem, bo jest się czym przejmować i od tego zawału dostawać, kretynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×