Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrian szef firmy

Kobiety powinne pracowac do 70 roku zycia

Polecane posty

Gość Adrian szef firmy

Kazda kobieta powinna uczciwie pracowac w swoim zyciu i zarabiac na utrzymanie domu i rodziny. Jesli domagacie sie rownouprawnienia to charowac do 70tki a nie wyslugiwac sie mezczyznami. pozdr. Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a każdy facet powinien rodzić dzieci, gotować obiady, prać, sprzątać i wychowywać dzieci - Jesli domagacie sie rownouprawnienia to charowac do 70tki a nie wyslugiwac sie kobietami!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hztre
kobiety i tak przez cale zycie nic nie robia tylko pieniadze zarobione przez facetow wydaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dzieciaczku, tak - powtarzaj dalej te bzdury usłyszane od tatusia alkoholika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hztre
kobieta raz urodzi i przez cale zycie podkresla ta czynnosc sztuka wielka urodzic a potem faceta cale zycie gnebic za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie zadawaj się kobietami, skoro to złodziejki, oszustki i naciągaczki - zamieszkaj i bzykaj się z kolegą! on w ciążę na pewno nie zajdzie - w ostatecznośc***ozostaje ci twoja mamusia i masaż własną rączką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harować! Naucz się dziecko pisać! I nie musisz się z żadną kobietą zadawać. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasamusisz
Po to są mężczyzni żeby pracować na żony. Ty może jesteś samotny i pokrzywdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasamusisz
Jesteś szefem piaskownicy z którego mamusia jest dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłop od *****ia jak dupa od srania!! jesli kobiety tobie nie odpowiadaja to zabierz sie za Anne Grodzką albo za Roberta Bierdronia-te osobniki w ciąże nie zajda i co wazniejsze mają siłe jak chłop-do 70 wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się. Chcę zatrudniać młode d**eczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom sie nudzi i szukaja powodu do rozwodu bo nie maja pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwódbo się jest bez pracy? hahaha dobre tak tak każda bezrobotna da sobie radę wtedy po rozwodzie :P ale kretyn z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama potwierdzilas regule ze kobiety zwiazuja sie tylko dla pieniedzy a nie milosci :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie mają pracy? znasz wszyskie kobiety w Polsce i wszystkie nie pracują? kurde szkoda, że ja muszę pracować - jak ta cała reszta to robi? :P :P Nie kumam czemu macie wszystkie kobiety za nierobów, skoro ja widzę ja na wszystkich mozliwych stanowiskach, gdziekolwiek się udam? Jakieś takie spaczone macie podejście, bo was pewnie zapuszczonych meneli kopnęła jedna czy druga ( w końcu) i teraz żółć lejecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzimy wkoło kobiety-meneli, bo kobiety po rozwodzie meneleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety po rozwodzie meneleją? znów znasz wszystkie kobiety na świecie? haha ja właśnie po rozwodzie odżyłam, bo nie musiałam już niańczyć męża, skakać koło niego i podawać wszystkiego pod dziub, bo on zmęczony po pracy ( a ja niby nie) i dojeżdżać 20 km do pracy jeszcze, a potem super wyglądać na spotkaniu ze znajomymi i usmiechać się, jeszcze studiowałam wtedy i było serio ciężko :P a ten wiecznie niezadowolony i skrzywiony ryj razem z mamusią. Nie chciał takiej żony? to teraz mieszka sam i kapcieje - oczywiście wg jego mamci to jest moja wina - kit, że to on wniósł o rozwód, ale ona twierdzi, że teraz to przemyślał i zrozumiał, a moim zasranym obowiązkiem jest do niego wrócić hahahaha płaczę ze śmiechu :D nie żalę się na swój los sama męża wybrałam, moja wina :P grunt, że zmądrzałam i teraz mam normalne życie, z dala od takiego maminsynka. Tak wiem to zbrodnia, że jestem szczęśliwa :D jupiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwa jak każdy menel po jabolu - A co będzie jak sie jabole skończą? przyjdzie kac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem co wtedy robisz jak Ci się kończą jabole :D weź nie obrzydzaj właśnie sobie przypomniałam widok z rana jak szłam po zakupy grrrr... zimno, mróz, że gile w nosie marzną a tam "zdzichy" stojo za sklepem i łojo o 7.00 i właśnie powiem Ci, że mnie by zaraz szlag trafił jakbym się miała stoczyć, a tacy to latami piją i kurde nic im nie jest, nie chorują, zdrowi jak rybki, a ja kicham od rana, bo czapki zapomniałam ba! tam zaponiałam "a nie biorę, bo to dwa kroki od domu". To je fenomen pane! Może właśnie trzeba zacząć chlać? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabole w sensie metafizycznym. Kobieta po rozwodzie meneleje moralnie (czyli staje sie moralnym menelem). a'propos - wiesz dlaczego tanie wina są dobre?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A metafizycznym! no to moje jabole się nie skończą, bo to moje normalne, układane przeze mnie, autorsko :) życie, zawsze coś fajnego się pojawi, bo juz taka jestem, że nie ryczę nad rozlanym mlekiem i nie rozumiem jęczących dziewoj - dobra każdego może najść dół, pech, jakieś tam przeciwności losu ale nie raz rozpuszczone panny więcej jęczą, bo ją przyjaciółka zawiodła ach och i chłopak nie taki prezent kupił! niż ludzie chorzy na raka - znam całkiem pogodnych. O widzisz takim zblazowańcom potrzeebny byłby metafizyczny jabol tylko oni go nigdy nie szukają. ... a tanie wina są dobre, bo są tanie - już mnie nauczyli tego tekstu moi uczniowie jak miałam praktyki w szkole 6 lat temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja jestem moralnym menelem, bo się rozwiodłam? właśnie jako mężatka byłam moralnym menelem, nienawidzę siebie z tego okresu :( tzn śmieszy mnie tamta durna "ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za frustrat założył ten temat pewnie cię cię jakaś kobieta skrzywdziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak mnie znasz i wiesz? no to muszę cię rozczarować widzisz nawet nie pomyślałam tą kategorią, bo jestem nudziarą pod tym względem i gotuję niestety, bo lubię. Zmenelał moralnie mój były mąż jak już o to Ci chodzi. To o czym piszesz dotyczy raczej jakichś dziciatych mamusiek, które się tłamsiły w małżeństwie 12 lat i teraz nie wiedzą, co z d.pą zrobić. My się rozwiedliśmy po 3 latach bez dzieci, bez podziału i szarpania majątku (durnota jakaś) ot jak rozstanie zwykłej pary po cichu. Czemu miałabym zmeneleć. ....Tymi tekstami o winkach nie łyszczych gimbusy dzisiaj lepsze znają :P od razu widać, że wychowałeś się jak ja na podwórku pełnym dzieci, w latach 90-tych z gumą Donald, orężadą w woreczkach, a najgorsze wyzwisko to było "TY GUPKU" tak, więc nie licytujmy się na teksty, bo i tak wymiękamy w tych czasach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaniem moim powinne zaiwaniac az do smierci tylko za wine i swoje grzechy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś wyjątkiem - tylko potwierdza regułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga jaga, widze, ze masz ogromna potrzebe dialogu sama ze soba... wez znajdz sobie przyjaciolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech lepiej nie szuka zadnej przyjaciolki :(( swiat wtedy stanie sie bardziej okrotniejszy przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona i tak nic nie robi a ciagle zmecona i przepracowana jak mowi jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×