Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten t

Termin do ginekologa

Polecane posty

Gość gość
Po cholerę łazic po ginekologach by coś tam załapać przy badaniu.Więcej profilaktyki więcej zgonów wypowiedzi P.Prof. Kliniki z Poznania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 .08 warjatko nawiedzona nie jestem z prowincji i naprawde trzeba byc jebnientym zeby wszendzie widziec zboczencow i lazic z facetem lecz sie na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ty jesteś zdewociała wariatka bo wstydzisz się osoby najbliższej obłudna i zakłamana kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstydzę się mojego faceta, ogląda mnie kiedy i jak chce :) A do ginekologa go nie ciągne bo po co ?! :O Chyba ze Ciebie to rajcuje jak mąż na Ciebie patrzy gdy lekarz Ci w p*****e grzebie p***bkku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jak mąż nie patrzy, bo wiem, że byłoby mu nieprzyjemnie. Byłby zazdrosny, że inny mnie dotyka. A wiadomo, że trzeba ginekologowi pokazać co nieco. Dziwnie bym się czuła jak ginekolog by macał piersi, a mąż by się przyglądał temu, albo jakby ginekolog wkładał palce do c*pki, a mąż obok. To zbyt intymne doświadczenie i mąż nie powinien przy tym być. Z mężem nago tylko jak jesteśmy sam na sam, a nie przy obcym mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Liczymy, że kobiety przyprowadzą swoich mężczyzn - zapowiada doktor Jan Hołówka. - Dlatego robimy badania na wykrywana raka gruczołu piersi i gruczołu krokowego. W jednym czasie i miejscu." "Gdy Hołówka wyskoczył z akcjami profilaktycznymi, nikt jeszcze nie słyszał o marszach "różowej wstążeczki" i promocji badań kontrolnych. W przemyskim środowisku podśmiewano się, że piersi to hobby Hołówki: lubi się nimi pobawić. - Nic mnie to nie ruszało - unosi brwi - jestem przecież lekarzem, to mój obowiązek. Chciał zostać internistą, jak ojciec, który był prawdziwym lekarzem rodzinnym. Wszystkich "batiarów" z Kopernika, gdzie przyjmował, znał po imieniu. - Na stażu jeszcze w Strzelinie koło Wrocławia, dyrektor szpitala powiedział mi: "Pan, kolego, to kawał chłopa, nadajesz się na ginekologa" - wspomina Hołówka. Onkologią zajął się, gdy w przemyskim szpitalu zobaczył te wszystkie raki piersi, szyjki macicy. Większość z przerzutami. Szła głównie morfina. Dramat. - Trzeba było coś robić! Uświadamiać ludzi, robić profilaktykę - mówi. No i ruszyli w teren. Raz nawet badali u dyżurnego ruchu i w poczekalni PKP w Lubaczowie. Na fotografii widać tłum kobiet, które zjechały "Bałajem" z okolicy. - I w tamtych stronach mniej jest zaniedbanych przypadków choroby, bo kobiety się pilnują - akcentuje. Rak piersi dotarł jakoś do świadomości ludzi, ale prostata kompletnie leży. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie czy razem, czy osobno. Warto się badać jak tylko coś nas zaniepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretynka wyzywa kogos od wariatko!!To ty jesteś głupia każdy ma Prawo do chodzenia z kim chce.Ja jak nie ma mąż czasu a zdarza sie to rzadko mam siostrę jest przy mnie przy badaniu nigdy sam na sam z ginekologiem.A mam prawo do takiej obecnosci kretynko i mozesz sie pluć ile chcesz bo nie jesteś tolerancyjna dla innych moherze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moher rasowy to ty jesteś :) Żeby ci przypadkiem tego skarbu ginekolog nie narudzył :D z siostrą do gina ?:O Ty jakaś skrzywiona psychicznie jesteś i to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.08 zacofancu niech cala rodzina chodzi z toba do gina to bedziesz czuc sie bezpiecznie mocno walnienta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poczytajcie temat( u lekarza) to dopiero poczytacie jak wygląda badanie potem kretynki piszcie hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynko to ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.18 czytalam temat u lekarza i tam tez wypisujesz brednie masz cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak was czytam i myslę że polacy nie potrafia pisać kulturalnie?Tylko kretynko itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę ja mąż patrzy na łapki ginekologa.Nie krępuje mnie obecnośc meża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginegolog ma lapki aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×