Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielbicielka_energetyków

black royal pijemy po królewsku hehe

Polecane posty

Gość ogorecka
Taa gdybym tak w pracy powiedziala, ze się spóźniam bo mam studenckie ojj to bym dlugo nie utrzymala swojego stanowiska pracy, a szef z pewnoscia by się nie ucieszyl, ze otwieram sklep z opoznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timeTRAVELER
Bo człowiek zawsze narzeka, kiedys to chcieliśmy dorosnąć, a teraz najchętniej każdy cofnął by czas żeby mieć mniej obowiązków, wysypiac się. Taka kolej rzeczy i natura człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubraczek
Wszystko się zawsze może zmienic, grunt ze wygrasz szoste w lotto i wtedy już nie będzie trzeba pracowac tylko się zastanawiac jak takie pieniadze wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaHOLA
Ee jakbym tyle wygrala to jakos by to trzeba było opic , pewnie auto bym sobie kupila. Poki co marzenia piekna rzecz, może po drodze na silke kupie sobie los na loterie hehe, swoja droga ile takich black royalow pije podczas treningu? Jeden wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillos
teraz to byla duza kumulacja, ale niestety na wille z ogrodkiem nie zarobilem, pozostaje grac dalej i wierzyc, ze jakiegos pieknego dnia moze wygram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotyleczekJeden
jola jeden black royal ci spokojnie wystarczy, bo masz jedynie pobudzić organizm do działania, a jak go pobudzisz to będziesz szybciej spalać tkankę tłuszczową. jeżeli chcesz uzyskać szybko jakieś efekty to dobrze rozpocząć ćwiczenia w serii interwałów, tabata w tym wypadku się całkowicie sprawdza, albo szóstki weidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka209
dziewczyny lepiej sie ruszyc i isc pobiegac, a nie w domu siedziec i gapic sie w telewizor. wy te cwiczenia z chodakosia robcie jesienia, albo zima. teraz temperatura odpowiednia jest, slonce jest, warunki do biegania sa, wiec sie pytam na co czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdana
6 weidera probowalam zrobic. okazalo sie, ze blednie wykonywalam cwiczenie i zadnych to efektow nie przynioslo, nic pozostalo mi teraz cwiczyc z chodakowska. nawet spoko ma te cwiczenia, ale przy kardio mozna sie niezle wypocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkTHINK
Czyżbyś mówiła o kilerze? Jak jeszcze nie próbowałaś turbo spalania to jeszcze nie wiesz co cie czeka. Spoko ma te ćwiczenia na płytkach, 45 minutowy trening to nie dużo, a człowiek przynajmniej może trochę ruchu zaznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeissierka
no wiesz zależy w jakich godzinach pracujesz, bo jak przykładowo ktoś zasuwa na zmiane do 22 albo i później to raczej już nie ma opcji, żeby sobie pobiegał. w weekend jak się nadarzy pogoda i ma się wolne to można iść na rower czy coś. a takie ćwiczenia w domu to czemu nie? trochę ruc****est, a człowiek nie siedzi i się gapi w telewizor tylko przed tym telewizorem się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokutniczka
Ja tam za motywowanie cywilizacji ludzkiej sie nie zabieram, za duzo zachodu, kiedys chcialam zmotywowac do biegania kolezanke ktora chciala schudnac. Pare razy pobiegala i przestala. Jak sie samemu nie zaprzemy to nie ma opcji, zeby diete i treningi stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia Daria
Co racja to racja, ja tam sama kilka dobrych lat cwicze. Juz z treningow fitnessa to chyba zaliczylam juz wszystkie kategoriie, ale co tam do treniola energetyk black royal i jedziemy do przodu. W sumie to osoby ktore spotykasz na silowni dziela twoj zapal i sie wzajemnie motywuja, bo czasem kolezanki w grupie na studiach patrza na mnie jak na wariatke, ze tylko cwicze i cwicze, a one od czasu do czasu pojda na basen wiec zbytnio mnie nie rozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuzyj
a tam sie przejmujesz, im rosnie tylek a ty trzymasz fason :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windoor
pozazdroscic takiej motywacji. basen spoko opcja, ale jakis szybkich efektow nie przynosi. teraz to mniej sam na silke chodze bo pogoda jak sie zrobila to sobie wole pobiegac na swiezym powietrzu niz jechac z baunsem na bierzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COMEtoPAPPA
pogoda jest to i grilla można zoorganizować. cały rok się czeka na chwilę relaksiku na świeżym powietrzu, a jak potem przychodzą cieplejsze dni to nie ma się czasu na zoorganizowanie grilla. jak już chciałem zrobić coś na majówkę to niestety pogoda nie dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlop
Jeszcze kilka miesiecy na grilowanie masz wiec na luzaka se w jakis weekend czas zoorganizuj i bedzie dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shprota
cieplej sie robi to sie kazdemu humorek polepsza, ja mam wieksze checi na bieganie czy robienie roznych innych rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giviless
Dokładnie u mnie to cały park jest zalany ludzmi którzy biegają albo jeżdzą na rowerach. W sumie ja też powinnam się ruszyć i coś zacząć ze sobą robić bo czas leci, a potem się nie zmieszcze w letnie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faturnal
duzo sie tych osob zbiera co jakies sporty uprawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogurnia
Zbiera się zbiera, ale ruch to zdrowie :D mi tam do treningu starcza sok z guarany. Daje solidnego kopa podczas ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozynka
mi wystarcza godzinka na biezni i pilates, do tego sobie wypije w trakcie treningu black royala i baterie energii sa naladowane na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×