Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

attolrac

Oszustwo Weronika West pozew do sądu

Polecane posty

Witam szukam ludzi którzy zostali oszukani przez FIRME WERONIKA WEST. Firma ta oferuje składanie zapalniczek prosi o wpłatę kaucji w wysokości 75 zł na oklejarkę po czym zero kontaktu. Planuję zbiorowy pozew do sądu im nas więcej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja również zostałam oszukana przez tą firmę.Pilnie poszukiwałam pracy i dałam się naciągnąć na 75 zł.na zaliczkę czy jakąś tam maszynkę do zapalniczek(miała to być kaucja zwrotna po trzech miesiącach). Niestety po wpłaceniu zero odpowiedzi i kasy. Z innego e-maila wysłałam zainteresowanie ich ofertą i dostałam dane do przelewu. Tak że firma nadal działa i naciąga ludzi. Proszę powiedzieć jak to i ja również przyłączę się do zbiorowego pozwu. Pozdrawiam Katarzyna Walczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupich nie sieją , sami się rodzą .....już byście sie chociaż nie ośmieszali że daliście się tak nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepraszam za Jedwabne
kupie pomysl na firme place gotowka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz sie tu pewnie odezwie GURU MLM , Folomeyev i powie żebyś zainwestował w domy spokojnej starości :) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu od razu oszukani? po prostu kupiłeś oklejarke za 75 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie na to jakąś umowe? Zapewne nie więc ten cały pozew zbiorowy to można o d**e potłuc nawet jeżeli przedstawicie korespondencje mailową , tak jak napisał (kupiliście maszynki za 75 zł) minie jeszcze ze 2 tygodnie a wyślą wam plastikowe badziewie za 5 zł , wszystko zgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ludzie się jeszcze na to nabierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,proszę o kontakt. Połamię jej kręgosłup. już mam adres,gdyz mam brata w Policji. 797 250 719. Wiktor.\Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×