Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IvKAa

Ile powinnam dostac wynagordzenia

Polecane posty

Gość IvKAa

Licze, licze i nie moge sie doliczyc. W grudniu 2012 roku przebywalam na L4 22 dni. Pozostale dni pracowalam - czyli 9. Brutto zarabialam 4210,18 PLN - umowa o prace. Jaka kwote netto wynagrodzenia powinnam otrzymac od pracodawcy za miesiac grudzien? W przelewie jest to kwota w wysokosci 2287,01 PLN. Ktos obeznany w temacie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IvKAa
Dodam, ze L4 platne 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem księgową, ale: 4210,18 zł brutto, w 2012 roku czyli 3000 zł netto na 31 dni w grudniu - 3000: 31 dni = 96,77 zł netto za każdy dzień 100% płatny 96,77 zł x 80 % bo zwolnienie = 77,42 zł 22 dni x 77,42 zł =1703,24 zł 9 dni x 96,77 zł = 870,93 zł ------------ 2574,17 zł (zapewne odjęli CI - dwa dni BN jako święto -193,51) -------- 2380,63 tyle powinno być wg mnie, a jest różnica 93,62 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IvKAa
Mnie rowniez nie wychodzi tyle, ile poszlo przelewem na moje konto bankowe. W kazdym badz razie dzieki za uwage i obliczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś policzyć dni pracy,a nie wszystkie kalendarzowe.Nie pracujemy przeciez 31 dni w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mi wychodzi, że zabrali Ci 3 dni - bo na bank odjęli 25,26 XII, a te 93,62 zł to jakby kolejny dzień - może nie pracowaliście dodatkowo w Wigilię lub Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IvKAa
W tej firmie, w ktorej pracowalam, zawsze panowal burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobili cie w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×