Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena76

odszkodowanie od m st Warszawa

Polecane posty

Gość Milena76

Wczoraj, kiedy przechodziłam przez pasy w okolicach Ronda de Gaulle'a uderzył mnie w nogę kokos. Nie wiem, skąd leciał, bo zagapiłam się na tramwaj. Mam podejrzenie, że owoc spadł z palmy. Czy myślicie, że mogę ubiegać się o odszkodowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cormena
nie wiem, ale mam nadzieje, ze pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlena76
Dzięki! Wiedziałam, że mogę liczyć na merytoryczne odpowiedzi użytkowników Kafeterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeszcze powinnaś mandat dostać skoro środkiem ronda chodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm spotkałem się z podobnym przypadkiem pracując w jednej z kancelarii związanych a anglosaskim systemem common low. Rzecz jasna generalnie przysługuje Ci w tym przypadku, czy też raczej nawet i wypadku odszkodowanie od Skarbu Państwa na zasadzie słuszności z art 417/2 KC, aczkolwiek jest ono uzależnione od tego, czy bezpośrednio przed atakiem kokosa nuciłaś piosenkę bądź też gwizdałaś na jakiegoś psa. Jest to ważne, gdyż w podobnym przypadku brytyjskiego turysty jaki miał miejsce na Wyspach Kokosowych przed laty wykonano szereg badań, po czym stwierdzono że kokosy choć twarde na zewnątrz mają miękką duszę i lgną do osób nucące ładne kawałki, ewentualnie atakują osoby które gwiżdżą na swych pupilków. A wspomniany turysta najpierw nucił Stairway to heaven a później zagwizdał na swego psa Romka którego porwał w przestworza tajfun. Także wszystko sprowadza się do okoliczności. W razie czego napisz mi maila, postaram się pomóc- www.wolnakancelaria.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga podaję hasło: OKOŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, nietypowe zdarzenie. Mogę C***odpowiedzieć fachowców, którzy załatwiają korzystne odszkodowania www.votum-sa.pl/. Wiem z własnego doświadczenia, że urzędnicy będą się wykręcać w każdy możliwy sposób, żeby nie zapłacić, szkoda więc czasu na osobistą przepychankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×