Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto sam sobie zrobił lipolize iniekcyjną za pomocą fosfatydylocholiny opinie

Polecane posty

Gość gość

witam Zakładam ten temat ponieważ jestem ciekawa czy naprawdę wykonanie akurat tego zabiegu wymaga kwalifikacji chirurgicznych lekarskich? Wykonałam ten zabieg tydzień temu po opowieściach koleżanki jaka to rewelacyjna metoda i widziałam jej efekty, bez zagłębiania się w temat umówiłam się na wizytę cyk jestem po czekam na efekty zabieg sam w sobie dla mnie mało skomplikowany Pan doktor zrobił wywiad czy jestem na coś uczulona, na co chorowałam i szereg innych podstawowych pytań obejrzał moją dolną tylną część ciała porysował kółka gdzie trzeba to wszczyknąć powiedział że w moim przypadku 1 amp 5ml starczy na uda kazał się położyć na brzuchu nabrał płynu z ampułki do strzykawki i 5 wkuć w zewnętrzną stronę uda, cztery w wewnętrzną i trzy środek pod pupą efekt zasinienie swędzenie obrzęk i średni bul jak po ostrym ćwiczeniu z zakwasami czas trwania może 30 min, dziękuję powtórzyć za 6 tygodni cena 300zł po przyjeździe do domu odbyło się szukanie wszystkiego na temat lipolizy iniekcyjnej i o zgrozo przepłaciłam? za mało płynu? za mało wkłuć? a do tego wpisy ja robię sama ampułka koszt 25 zł czy to możliwe że tak z nas zdzierają, fachowiec kosztuje ale żeby aż tyle? fakt faktem zabieg nie był skomplikowany jakie są wasze opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam nikt się nie przyzna że sam sobie podał ten specyfik i załuje bo żle wyszło lub jest super bo zaoszczędził kase? albo może jest rok lub dwa po zabiegu i efekty są złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra same sobie krzywdę robicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam sama brzuch i nie widzę różnicy między mną a koleżanka która wydała 700zł a ja 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ja mysle by zrobic sobie brzuch 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja chciałabym zrobić brzuch aqalyxem. Któraś z was używała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×