Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie polecam Salonu

Polecane posty

Gość gość

NIE POLECAM SALONU URODY UL.WOLSKA 66 Witam byłam w tym salonie na koloryzacji i nie jestem z niej zadowolona a szczególnie z ceny bo zapałaciłam dużo drożej niż mają w cenniku szkoda że nie sprawdziłam wcześniej usług a ta Pani bardzo śmierdziała papierosami.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt zgodze sie z tym tez tam bylam.Odradzam stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłem na Wolskiej 66 na strzyżeniu i odradzam stanowczo.Drogo długo trwało strzyżenie i jeszcze nie tak jak chciałem.Nie polecam,na szczęście na Wolskiej jest jeszcze kilka salomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam. Pan który mnie zapisywał był arogancki i niekulturalny. Jest tam bardzo drogo, a cudów wcale nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest super, hiper, extra. Jestem zachwcona tym salonem. Cudowna atmosfera, pełen profesjonalizm. Idealna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać masz małe oczekiwania i wymagania jak na te ceny w salonie na Woli, skoro tak chwalisz ten salon. Wierzcie mi nie ma się czym zachwycać , bardzo przeciętny wystrój, nie miły pan w recepcji a fryzjerka kiepska , jak wygląda tak strzyże.ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbarabimbarabumf
A ja serdecznie polecam ten salon. Nie dość że precyzyjnie i profesjonalnie cieniują włosy, to jeszcze jest na czym oko zawiesić ;) ten łysiejący pan jest na prawdę sexi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ukochany saloooon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon wolska66 jest ukochany chyba tylko przez właściciela i to on sam wystawia sobie pozytywne opinie patrząc na daty i godziny wpisów - żenada ,nie tak zdobywa się nowych klientów.Ja osobiście polecam Salon z tradycjami na Wolskiej 89 ,pięknie zostałam uczesana na sylwestra - modne upięcie za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon na wolskiej 66 to mój ukochny salon, w życiu nie byłam w lepszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja. Tam jest pięknie, nigdy nie byłam bardziej oczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pięknie i wspaniale ,że po miesiącu pracy uciekają z tego salonu pracownicy,byłem u KAMILA - już nie pracuje tam,co będzie dalej bo na starcie salon działa 2 miesiące a już mają tyle wpadek i złych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM stanowczo Wolska66 -Fryzjer,drogo , zarozumiała fryzjerka ,bardzo przeciętnie strzyże,zero polotu.Radze iść na dobre szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak drogo znaczy, że siebie cenią. Uwielbiam tą fryzjerkę z wolskiej, jest bardzo profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Moim skromnym zdaniem: Uważam, że salon jest bardzo ładnie i nowoczesnie urządzony. Profesjonalna i miła obsługa. Ceny sa przystepne, w zależnosci... kogo na co stać... Ja na pewno bede korzystać, bo jestem zadowolona. A przede wszystkim jest atmosfera rodzinna... ;0) Pozdrawiam serdecznie :0) Iw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam . Nie wywiązują się z terminów . Co w wypadku prowadzenia salonu jest naganne . !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon mierny ,wystarczy zobaczyć stronę internetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam,salon mierny.Najlepiej świadczy o tym strona internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filharmonia1000
W salonie byłam już kilka razy. Za każdym razem jestem mile zadowolona z usług. Super Panie kosmetyczki, znają się na swojej rzeczy. Zawsze doradzą w sprawach pielęgnacji. Ceny nie są wysokie. W salonie jest miła atmosfera. Na pewno jeszcze tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam ze salon jest ok, zapisuje na strzyżenie bardzo miła pani- nie widziałam zadnego łysiejącego pana... polecam olę, fajna babka, dobra fryzjerka, potrafi dobrać kolor, naprawdę super, nie narzuca się, robi swoją robotę, jest miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tego polecam pobliski salon MAKE MY DREAM (wolska 117a; mozna ich znalezc na fb) ktory prowadzi mloda kosmetolog z baaardzo duza wiedza na temat skory. Robia tam tez depilacje woskiem Lycon (w porownaniu do zwyklego NIC nie boli!) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam 'make my dream'. Polowa ceny niz w innych salonach!!! Jakosc obslugi b.dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×