Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamapocc

blizna po cc jak dlugo jest rozowa wypukla i jak szeroka

Polecane posty

Gość mamapocc

Witajcie, jestem po cc juz 1rok i 3 mce. Mam jednak ogromny kompleks - to moja blizna. Nie jest zbyt dluga ale niestety w dalszym ciagu dosc mocno ja widac. Jest rozowa i szeroka na ok 2-3 mm. Zasfanawiam sie czy nie powstal tu tzw bliznowiec. Pomozcie, jak to u Was wygladalo? Kiedy blizna zrobila sie biala i jak szeoka jest normalnie po uplywie takiego czasu? Dziekuje za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 4 miesiące po drugim cięciu i blizna już zaczyna blednąć. Po pierwszym CC trwało to jakieś 6 miesięcy, blizna była cieniutka, praktycznie niewidoczna trzeba było się dobrze przyjrzeć. Po takim czasie jak u Ciebie Autorko już nie powinno być jako takiego śladu. Idź może do lekarza zapytaj, tak będzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczymmamyproblem
Mnie od poczatku byla cienka. Delikatnie rozowa. Na jednym koncu mam cieniusienka a drugim delikatnie grubsza. Jestem 9 miesiecy po porodzie i powiem szczerze,ze nie zauwazylam kiedy zrobila sie blada. Ogolnie rany dobrze sie na tobie goja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapocc
Dziekuje za odp. Ta, rany dobrze sie goja. Nie wiem tylko dlaczego ta blizna zachowuje sie tak jakby sie zatrzymala w gojeniu... nic sie z nia nie zmienia od 6 mca po porodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapocc
Swoja droga - stosowalyscie moze cos na te blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapocc
I skoro juz zadaje milion pytan - do kogo radzicie sie udac? Dermatologa? Kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczymmamyproblem
Nic nie stosowalam. Nie mam pojecia,moze do dermatologa albo chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cc 11 miesięcy temu. Blizna nadal różowo-czerwona. Inne leczyly sie bardzo szybko. Szerokość blizny to jakies 2mm, długość ok. 15cm w linii prostej (mam naciete jakas nowa technika, Blizna wyglada jak uśmiech :-) ). Jaką dlugamacie blizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13CM I TEZ TAKI lekki usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie moja blizna nie jest brzydka. Lubię ja, bo mi przypomina, ze dzieki cc nie straciłam mojej córki. No i ten uśmiech mnie zawsze rozbraja ;-) Ostatnio myslalam o tym, ze dlugo sie goi, ale ponieważ nic z niej sie nie sączy, jest sucha i właściwie nie boli, doszlam do wniosku, ze wszystko x nią ok i potrzebuje więcej czasu na gojenie. Jak sie jej dotyka to jest twarda pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontrolna kreska wyszla normlanie a ciazowa jakas pozioma rozlana miala tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze test jest do niczego. Zrób jeszcze jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z opisu wyglada na bliznowiec. Mam ten sam problem. nic ci nie pomoze, mozesz smarowac ile wlezie a to dziadostwo sie nie zmienia. plastyczna tez nie wchodzi w gre bo moze byc gorzej. musisz sie pogodzić z tym niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja miałam dość cienką ale to można było ocenić po całkowitym wygojeniu czyli jakoś po dwóch miesiącach. Przez długi czas była bordowa, potem różowa aż całkiem zbladła. Obecnie mija 2,5 roku od cc , blizna ma długość 10 cm , szeroka na 1,5 mm ? Takie pomiary wychodzą z linijką w ręku :D. Jeżeli chodzi o kolor blizny to jest cielista, taka jak reszta skóry czyli praktycznie jej nie widać bo jest do tego płaska. Z tego co piszesz twoja jest dość szeroka ale taka pewnie jej uroda i tego już nic nie zmieni chyba że jeszcze jest opuchnięta troszkę i to zniknie. Zblednie całkowicie za rok lub dwa . Bliznowiec ma moja znajoma bo jej blizna (po wycięciu wyrostka) jest bardzo wypukła i wygląda jak jak wałeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero doczytałam że u autorki minął rok i trzy miesiące. W takim wypadku, blizna może jeszcze jedynie zblednąć i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 10 latach bliznowiec jest plaski i cielisty, od zwyklej blizny rózni sie tym ze jest zdecydowanie szerszy. tak na 3 mm nie od razu taki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wypukła nie była wcale. Została cieniusieńka kreseczka (jakby kot podrapał). Była różowa przez ok pół roku góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli bedziesz miala sporo problemow z nia to zawsze możesz pojsc na zabiegi laserowe, ja bylam tutaj www.centrumpodplatanem.pl bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas

bliny leczą lekarze a nie kosmetyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Dnia 13.08.2015 o 00:44, Gość gość napisał:

Jezeli bedziesz miala sporo problemow z nia to zawsze możesz pojsc na zabiegi laserowe, ja bylam tutaj www.centrumpodplatanem.pl bardzo pomaga

nie reklamuj laserów bo to nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×